Англійські ЗМІ здивовані, чому Ярмоленка маринують на лавці запасних

Динамо Київ 26 Серпня, 11:39 1886
Англійські ЗМІ здивовані, чому Ярмоленка маринують на лавці запасних
Атакуючий півзахисник «Вест Хема» Андрій Ярмоленко в грі з «Арсеналом» знову задовольнявся роллю запасного.

У вчорашньому дербі з Арсеналом (3:1), Андрій Ярмоленко в третій раз поспіль опинився поза стартового складу «Вест Хема». На поле футболіст збірної України з'явився на 75-й хвилині, замінивши Снодграсса.

Нічим особливим не відзначившись, окрім спроб загострити гру передачами, Ярмоленко знову отримав в Англії нормальну пресу. Більш того, Mirror, поки акуратно, але задала питання, чому Мануель Пеллегріні не дасть шанс українцю проявитися себе зі стартових хвилин. Молотобойці поступилися в трьох перших турах АПЛ-2018/2019, і журналіст видання вважає, що для чилійця потрібні кадрові експерименти.

Три шістки

Від газети Андрій за свої 15 з хвостиком хвилин дій, отримав середню по команді шістку. Вище Mirror оцінило тільки Фабьянскі (8), Карлоса Санчеса (7), Андерсона (7) і Арнаутовича (7).

Daily Mail увагу на роботі Ярмоленка не загострювалась, зазначивши все ще вогкість перспективної команди Пеллегріні. Газета поставила українцю за хвилини з «Арсеналом» теж шістку.

Вона ж впала на рахунок нашого хлопця і від The Telegraph. Вище виявилися тільки у Фабьянскі (7), Андерсона (7) і Арнаутовича (7).