Севідов: «Якщо Русин продовжуватиме забивати – у Хацкевича не залишиться іншого виходу»

Динамо Київ 27 Серпня, 17:57 1492
Севідов: «Якщо Русин продовжуватиме забивати – у Хацкевича не залишиться іншого виходу»
Екс-наставник «Металіста», «Карпат», «Маріуполя» та ряду інших клубів поділився думками про гру киян та одеситів.

– Динамо вперше у сезоні втратило очки, Хацкевич вдався до ротації перед матчем-відповіддю з Аяксом. Те, що найближчий резерв киян не може впоратися із Чорноморцем, – це біда?

– Я б не сказав, що це біда для нас, але це біда для київського Динамо. До жертв ротації можна внести і Зорю, яка паралельно грає у єврокубках і ще минулого туру втратила очки з Олімпіком. Можна з впевненістю сказати, що немає рівноцінних замін ані у Динамо, ані в Зорі. Про біду в цьому контексті говорити недоцільно, адже у всьому українському футболі – біда.

Так чи інакше, без ротації не обійтися, люди – не залізні. У європейських чемпіонатах також використовують ротацію. Провідні команди мають рівноцінну заміну. А от у Динамо і Зорі її, на жаль, немає.

– Назарій Русин знову забив – надзвичайна ефективність від молодого форварда Динамо у той обмежений час, який йому відводять на полі. Можливо, Хацкевичу потрібно зробити ставку саме на нього?

– Що б не казали, який би об’єм роботи не виконував форвард, він повинен забивати. Нападника судять за забитими голами. Якщо Русин продовжуватиме забивати – у Хацкевича не залишиться іншого виходу. Бєсєдін – форвард приблизно такого ж рівня, але мені не подобається, що останнім часом він надто часто падає. Це суперники повинні від нього відлітати – фактура у нього солідна. Якщо припинить падати – справи підуть на лад.

– Газон одеського стадіону – це ганьба?

– А ось це – біда. Причому, така ситуація – вже не перший рік. В Одесі, на стадіоні, який використовується нашими командами під єврокубки, підфарбовують траву – це як у Радянському Союзі фарбували листя перед приїздом начальства. Ось це – біда. Я не знаю, напевно, якась проблема із поливом газону або навіть із місцем, на якому розташований стадіон. Адже я не вірю в те, що там не працюють люди.