«Динамо» — «Аякс». Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

Динамо Київ 28 Серпня, 15:06 1069
«Динамо» — «Аякс». Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла
Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на матч-відповідь плей-оф кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів «Динамо» Київ — «Аякс» Амстердам.

На «Динамо» чекає насамперед бій. Тренерський штаб стовідсотково зробив висновки з першого матчу в Амстердамі, в якому було два різних тайми. Уболівальники побачити «Аякс», який діє агресивно, а потім команду, яка грає на втримання переваги.

Ставити завдання щодо виходу в Лігу чемпіонів – цілком реально. Киянам потрібно зіграти агресивно в нападі, постійно пресингувати суперника, користуватися моментами після стандартів. Гра захисного типу не принесе результат.

У принципі, «Аякс» – технічна та швидка команда. Втім, я не впевнений, що нідерландці витримають психологічного навантаження. Якщо в Києві прийде повний стадіон, а на суперника відбуватиметься постійний тиск, українцям до снаги здобути позитивний результат.

Усі вважають, що «Динамо» – не фаворит. Однак, на мою думку, перемога в один-два м’ячі – реалістичний сценарій. Історія пам’ятає впевнені перемоги киян у єврокубках над відомими суперниками. Маю надію, що футболісти вийдуть з правильним налаштуванням на гру, щоб поставити суперника в незручне становище.

Зізнаюся, що мені непросто прогнозувати матчі «Динамо». В цьому контексті я буду скромний в своєму прогнозі. Рахунок передбачити нереально. Прогнозую, що «Динамо» в Києві принаймні не програє.

Сподіваюся, що українці продемонструють свій максимум і пройдуть у груповий етап Ліги чемпіонів. Для цього я особисто прилетів у Київ з Чехії, щоб відвідати матч-відповідь із «Аяксом».