«Динамо» грає внічию з «Аяксом» та покидає Лігу чемпіонів

Динамо Київ 28 Серпня, 23:54 1495
«Динамо» грає внічию з «Аяксом» та покидає Лігу чемпіонів | 19-27
Київське «Динамо» зіграло внічию (0:0) у матчі-відповіді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів з амстердамським «Аяксом».

«Динамо» активніше розпочало матч. На 5-й хвилині після закидання до штрафного майданчика Вербич міг відкрити рахунок, але голкіпер витягнув м'яч з дев'ятки.

Згодом ініціативу перехопив «Аякс» та діяв дуже гостро біля воріт Бойка.

На 14-й хвилині зустрічі Кендзьора у простому епізоді привіз пенальті, потягнувши за футболку Де Лігта при стандарті. Тадіч змусив Київ радісно зітхнути, пробивши з 11-метрової позначки у стійку і не зумівши добити з льоту.

Під кінець першого тайму «Аякс» мав розкішний момент: Де Беєк прострілював із правого флангу, але Бойко вчасно вийшов на перехоплення та зміг нейтралізувати загрозу після удару майже впритул від Хунтелаара.

По перерві Олександр Хацкевич вніс корективи у склад киян, замінивши Шепелєва на Гармаша.

У другому таймі «Аякс» продовжував атакувати. На 52-й хвилині голкіпер киян зробив неймовірний сейв! Після навісу з лівого флангу Мазрауї пробив головою - Бойко витягнув м'яча з верхнього кута. Через кілька хвилин вже поперечина рятувала «біло-синіх» після удару з 22-х метрів від Зійєха.

На 61-й хвилині Гармаш прострілював на лінію воротарського майданчика, але Супряга не зміг дістатися до м'яча, аби замкнути.

Тренерський штаб киян зробив ще одну заміну в центрі поля - замість Сидорчука вийшов Шапаренко.

На 81-й хвилині матчу Бойко здійснив черговий сейв. Після прострілу з лівого флангу Хунтелаар пробивав метрів із восьми, але Денис зреагував на удар.

Згодом Зійєх мав можливість поцілити фактично в порожні ворота з гострого кута, однак нападник не зміг цього зробити - черговий раз «Динамо» пощастило.

Під кінець матчу Хацкевич пішов ва-банк, випустивши другого форварда, - замість Буяльського вийшов Русин. Однак ризик не зумів себе виправдати.

Таким чином, за сумою двох матчів (1:3) «Динамо» поступається «Аяксу» та вилітає з Ліги чемпіонів. Відтепер кияни продовжать виступи у Лізі Європи.