Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 29 Серпня, 00:27 4684
Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича
Головний тренер «Динамо» прокоментував матч з «Аяксом» у Києві (0:0) та виліт команди з Ліги чемпіонів.

- Олександре Миколайовичу, у чому причина того, що бразильські новачки «Динамо», які прийшли влітку, досі не можуть проявити себе?

- Вони приїхали з іншого континенту, там інший футбол. У нашому чемпіонаті всі команди обороняються, для них це трохи незрозуміло. Кендзьорі та Вербичу теж знадобився якийсь час для адаптації. Лише Че Че знаходиться з нами трохи довше. Решта бразильців продовжують поки грати у «романтичний» футбол, якого нам сьогодні не вистачило.

- За рахунок чого Динамо хотіло сьогодні забити та перемогти?

- Після пенальті у наші ворота ми боялися пропустити та почали низько сідати. Будемо відверті – сьогодні клас «Аякса» вищий. Ми хотіли грати через фланги, але було багато технічного браку саме в передачах. Чому у стартовому складі вийшов Супряга – ми більше прагнули грати за спину, а Русин кращий у штрафного майданчику.

- Який прогноз на відновлення Бєсєдіна та чому сьогодні ви обрали Супрягу в нападі?

- Бєсєдін випав мінімум на три тижні. А щодо Супряги, то нападники – залежні люди. До нього рідко доходив м’яч. Спочатку він створював тиск, але далі рідко отримував м’яч. Це вже питання до нашого півзахисту.

- Чи виконали в повній мірі ваші підопічні установку на матч?

- Виконали лише в перші 15 хвилин, коли був тиск, створювалися моменти і ми заробляли стандарти. Потім все розвалилося і ми почали втрачати м’яч. Нам не вистачає ігор у чемпіонаті, щоб ми могли виходити з-під пресингу. Ці хлопці лише 8 місяців разом. Рівень «Аяксу» значно вищий, і клас сьогодні переміг.

- Якщо м’яч не доходив до Супряги, чому він відіграв повний матч? Та чи виправдав себе вихід Гармаша замість Шепелєва?

- Як я вже сказав, нападник – залежний. Це претензії не до Супряги. До Русина, який вийшов на заміну, також не доходив м’яч. Ми намагалися робити проникаючі передачі, але вони були неточними. Що стосується Гармаша, то він більш досвідчений. Але ця заміна нічим не посилила нашу гру.

- «Аякс» наніс 28 ударів по воротах «Динамо». Що відбувається з обороною команди? Та як справи «Динамо» на трансферному ринку?

- «Аякс» – атакувальна команда, і ми дуже багато їм дозволили, часто втрачали м’яч на своїй половині поля. Лише завдяки Денису Бойку рахунок не був відкритий. Ми три з половиною місяці шукаємо нападника. Зараз у нас є 3-4 варіанти, але не всі хочуть сюди їхати. У нас є «стеля» зарплат, і ми не можемо задовольнити вимоги футболістів, які нас цікавлять. Але ще є час до закриття трансферного вікна. Нам потрібен не нападник на перспективу, а футболіст, який вже зараз посилить нашу гру.