Герой футбольного дня. Денис Бойко

Динамо Київ 29 Серпня, 14:59 1836
Герой футбольного дня. Денис Бойко
Напевно, єдиний, кому немає чим дорікнути за підсумками матчу-відповіді з «Аяксом»…

У Дениса Бойка бувають такі матчі, але бувають і ляпи, коли за спину залітають м'ячі в результаті простих, нескладних ударів. Приміром, якби Денис ліпше зіграв на стартових хвилинах поєдинку у Амстердамі, не пропустивши той удар від ван де Беека, можливо, все склалося б по-іншому.

Денис Бойко (Динамо)

А загалом, ситуація з Бойком добре змальовує картину командних якостей київського «Динамо»: відсутність належного класу, уповання на кураж і везіння. Чи може досягати значимого успіху команда, у котрої сім п'ятниць на тиждень? Сьогодні Бойко герой і спаситель, а вчора був вигнанцем і причиною поразок. І так – про весь склад «Динамо». Проблема команди в тому, що немає стабільності, загальнокомандного класу, планка не встановлена на рівні, нижче якого колектив ніколи не опускається. Це все нагадує бурхливий рух за течією. Але не плавання, ні, а безконтрольний рух на гребнях бурхливих хвиль. З ударами об каміння, пороги і береги.

Вчора Бойко зіграв класно. Нехай не без долі везіння, але воротар був тим, хто міг надихнути партнерів і повести команду за собою. Принаймні, так буває, коли в того чи іншого колективу є стрижень: тоді лідерські маневри набувають визначального мотиваційно-психологічного значення. Але в нинішньому «Динамо» один гравець погоди не зробить: не можливо завести двигуна без палива, навіть якщо впускна іскра матиме максимальний заряд.

Герой футбольного дня. Денис Бойко - изображение 2

Що ж, це той випадок, коли гру соромно згадувати усім причетним до долі київського «Динамо». Лише для Дениса Бойка з шістьма сейвами цей матч залишиться в історії як віха особистого тріумфу, а не капітуляції.


Ігор Семйон