УЄФА закликали не розводити команди з Росії та України при жеребкуваннях

Світовий футбол 30 Серпня, 09:36 1275
УЄФА закликали не розводити команди з Росії та України при жеребкуваннях
Заступник голови комітету Державної думи з міжнародних справ Олексій Чепа підтримав ідею про зняття заборони на проведення матчів між російськими та українськими клубами в єврокубках.

З цією ініціативою до УЄФА звернулася міжнародна організація Sport for all. На думку авторів заяви, це створює додаткові бар'єри між Москвою і Києвом.

- Росіяни і українці – братні народи. На відкритті мундіалю поруч зі мною перебували українські вболівальники, які розмахували своїми прапорами, а також російські, котрі підтримували нашу збірну. - При цьому не виникло жодних проблем, все пройшло мирно і красиво.

Спорт – об'єднуючий фактор, і не треба боятися влаштовувати спільні матчі між Росією і Україною. Вболівальники зможуть побачити шанобливе ставлення між футболістами, що рівним чином буде покращувати і зв'язки між фанатами.

Відзначимо, в УЄФА запевнили, що найближчі жеребкування Ліги чемпіонів і Ліги Європи пройдуть із збереженням принципу розведення двох країн. В ЛЧ від Росії будуть виступати «Локомотив» і ЦСКА, від України - «Шахтар».