Резервісти збірної. На кого в майбутньому може розраховувати Шевченко

Збірна України 30 Серпня, 21:52 1447
Резервісти збірної. На кого в майбутньому може розраховувати Шевченко
На вересневі матчі збірної України її тренерський штаб не викликав 22 футболіста, які залучалися до її лав протягом останнього року.

Цю групу футболістів цілком можна вважати найближчим резервом збірної України. Хоча деякі, схоже, вже завершують свою кар'єру в національній команді. Вік тому причина або елементарний ігровий спад, який затягнувся, - це вже нюанси. Втім, дехто цілком може повернутися в розширений список. Свіжий приклад Євгенія Макаренко, який до цього останній раз грав ще в 2014-му, - тому підтвердження.

Зараз же можна констатувати факт, що більше року не притягувалися до збірної України три футболісти. Півзахисник Максим Малишев випав через низку травм, останній раз він грав ще в червні 2017-го. А воротар Микита Шевченко і нападник Артем Довбик до дебюту так і не доросли. Останній раз їх викликали теж на червневі матчі 2017-го. Перший втратив ігровий тонус, повернувшись з оренди в «Шахтар», другий був цікавий, коли регулярно грав за «Дніпро». У данському «Мідтьюлланні» обсяг часу на полі у нього скоротився. Знизилася і результативність, а до всього іншого в серпні він ще й потрапив в лазарет.

З того ж самого червня 2017-го не грали за національну команду Олександр Кучер і Микола Морозюк. Але Морозюк отримував виклики в вересні і жовтні, а Кучер - в жовтні і листопаді. І поки що вони залишаються в умовному кадровому резерві, сформованим ресурсом «Команда 1».

У вересні 2017-го востаннє потрапляв в список кандидатів Владлен Юрченко. У нього теж були проблеми зі здоров'ям і ігровою практикою. У жовтні 2017-го востаннє грав за збірну (а в листопаді - викликався) Денис Гармаш. У тому ж жовтні перший і останній раз був в списку Шевченка і Ігор Пердута. А в листопаді - В'ячеслав Танковський.

Крім того, в листопаді 2017-го почали і поки що призупинили свою кар'єру в національній команді ще троє футболістів. Це Олександр Андрієвський, Юрій Коломоєць та Сергій Мякушко. Спаринг зі Словаччиною став останнім у збірній для Максима Коваля і Євгена Шахова. І тільки Артем Шабанов, Павло Лук'янчук та Олександр Сваток з тієї листопадової компанії запрошувалися Шевченко ще й навесні 2018-го.