Прес-конференція тренера «Карпат»

Динамо Київ 2 Вересня, 22:13 1594
Прес-конференція тренера «Карпат»
Вашій увазі післяматчева прес-конференція головного тренера львівських «Карпат» Жозе Морайша після перемоги над «Динамо» (0:2).

- Сьогодні наша команда показала хорошу гру.У першому таймі нам бракувало рівноваги, гравці були сконцентровані над завданнями, які вони мали виконувати. Вони інтенсивно працювали впродовж тижня, і засвоєння основних нюансів допомогло їм сьогодні зіграти компактно та зосереджено.

Перед забитим голом у нас була ще можливість, якою не скористався Карраскаль. Далі ми контролювали гру, що дало нам можливість відзначитися вдруге.

У другому таймі команда намагалася контролювати м’яч і досягла цього. Але ми дуже швидко залишилися в меншості. У моменті з другою жовтою карткою Мегремича є перебільшення, і після вилучення ми були змушені виправляти ситуацію. Зі стратегічної точки зору команда показала себе дуже добре, граючи проти хорошого суперника. «Динамо» - це сильна команда з хорошими футболістами. Ми задоволені перемогою. Думаю, що ми на неї заслуговували. Багато ударів суперників потрапляли в каркас воріт. В деяких моментах нам пощастило. Але це везіння йде від футболістів.

- В одному з моментів Олександр Хацкевич спілкувався з суддею і ви підійшли щось сказати. Що саме?

- Я хотів щось сказати, але нічого не сказав. Тому що четвертий арбітр завжди прислухається до скарг, які лунають з лави запасних. Хто програє, той скаржиться більше, це звична ситуація. Оскільки моя команда вигравала, я більше хвилювався, щоб не було впливу на арбітрів.