Григорію Суркісу – 69!

Динамо Київ 4 Вересня, 09:36 808
Григорію Суркісу – 69!
Віце-президент УЄФА та екс-президент київського «Динамо» сьогодні відзначає свій день народження!

Шановний Григорію Михайловичу!

Від усіх динамівців та від себе особисто вітаю Вас із днем народження!

Упродовж усього мого життя Ви були для мене найпершим взірцем для наслідування. Ваша виняткова цілеспрямованість, Ваше вміння досягати поставленої мети завжди були для мене, і не лише для мене, прикладом для наслідування.

Останні чверть століття Ваше ім’я неподільно пов’язано із українським футболом. Як президент футбольного клубу «Динамо» (Київ) Ви розпочали відродження київського «Динамо» у нових історичних та економічних умовах. Як президент Федерації футболу України Ви підняли наш футбол до найбільших висот у сучасній історії. Ви зробили можливим найбільше спортивне свято в історії України – фінальний турнір Євро-2012. На посаді віце-президента Європейського союзу футбольних асоціацій Ви піднімаєте європейський футбол до нових висот, послідовно відстоюючи інтереси футбольної України на найвищому рівні.

Усе це принесло Вам щиру повагу колег по роботі, величезну вдячність тих, кому Ви допомогли розпочати шлях у великому футболі, реалізувати свої здібності та таланти. Саме із Вашою роботою футбольні уболівальники України пов’язують найвищі злети київського «Динамо» та національної збірної України.

За ці роки Вами накопичений неоціненний досвід роботи у футболі. Упевнений, що цей досвід, помножений на Вашу виняткову працездатність, принесе ще багато користі нашому футболу. Ваші принциповість та твердість у відстоюванні справедливості будуть гідно оцінені і сприятимуть подальшому розвитку не лише українського, а й світового футболу.

Як старший брат Ви завжди були і будете для мене найкращим другом, який завжди порадить і прийде на допомогу.

Здоров’я Вам, Григорію Михайловичу, натхнення у роботі, щастя у родині та здійснення усіх Ваших бажань!

Щиро Ваш,

Ігор Суркіс