Андрій Шевченко: «Стежимо за Зозулею, а Кравця викликали на перспективу»

Збірна України 4 Вересня, 13:33 1208
Андрій Шевченко: «Стежимо за Зозулею, а Кравця викликали на перспективу»
Тренер збірної України розповів про вибір центрфорвардів на матчі Ліги націй.

«Бєсєдін, незважаючи на пошкодження, приїхав разом з усіма, - поділився з «Сегодня» Андрій Шевченко. - Ми знали про його травму, але викликали, щоб Артем побачився з партнерами і відчув атмосферу збірної. Пізніше я відразу його відпустив, щоб він продовжив відновлення. У резерві у нас був Селезньов, і природно, що Женя відразу ж був довикликаний.

Тренерський штаб стежить за великою групою нападників, які виступають в Україні та за кордоном. Однак викликати новачка на офіційні матчі - певний ризик. Нам потрібен перевірений боєць, можливості якого ми прекрасно знаємо і хто знайомий з нашими вимогами.

- А як же Роман Зозуля, який раніше був основним нападником збірної, а зараз почав забивати за «Альбасете»?

- Ми ведемо Зозулю, але на даним момент я віддав перевагу іншим форвардам. Але це не означає, що двері для нього закриті. Навпаки, навіть виступаючи в клубі другого іспанського дивізіону, він перебуває під пильним наглядом наших селекціонерів. Та й я уважно стежу за Сегундою, тому, до речі, і довикликав на збір молодого Кравця, який регулярно грає за свій «Луго». Визнаю, ми запросили його на перспективу, щоб познайомитися і подивитися на нього в справі.