Геннадій Орбу: «Все йде до того, що Ярмоленко невдовзі повернеться у київське «Динамо»

Динамо Київ 4 Вересня, 14:59 1938
Геннадій Орбу: «Все йде до того, що Ярмоленко невдовзі повернеться у київське «Динамо»
Провідні футбольні експерти країни розповіли, які наслідки для кар'єри Андрія Ярмоленка може мати провальний початок у чемпіонаті Англії.

Геннадій Орбу, колишній футболіст «Шахтаря» і збірної України:

— Усе йде до того, що невдовзі він повернеться у київське «Динамо», а ми констатуватимемо фіаско його зарубіжної кар'єри. Та не факт, що в Києві Андрій матиме місце в основному складі, бо на його позиції засвітився Віктор Циганков.

Навряд чи Ярмоленкові вдасться зробити яскраву кар'єру на Туманному Альбіоні. Він — гравець рівня середняка чи аутсайдера чемпіонату Іспанії. На жаль, недотягує навіть до рівня «Вест Гема», який тимчасово опинився на останньому місці турнірної таблиці. Лондонці ще пошкодують, що заплатили дортмундській «Боруссії» аж 20 мільйонів євро.

Стефан Решко, володар Суперкубка УЕФА у складі київського «Динамо»:

— Я також вважаю, що Ярмоленкові доведеться повернутись додому. Утім шанс залишитись в англійській команді ще є. «Вест Гем» повинен ставити нашого футболіста в основний склад, адже виклав за нього великі гроші. Якщо ж Андрій таки гратиме в «основі», а його команда далі перебуватиме на дні турнірної таблиці, британці позбудуться нашого легіонера.

Мирон Маркевич, екс-наставник національної збірної України:

— А я вірю, що Андрій ще зробить яскраву кар'єру в Англії. У «Вест Гемі» нині грають не набагато сильніші за нього футболісти. Тренерові треба дати Ярмоленкові шанс показати себе упродовж всіх 90 хвилин, а не п'ятнадцяти. За такий короткий час Андрій просто не встигає чимось вразити.