В'ячеслав Заховайло: «Матч Чехії та України буде приблизно в такому ж ключі, як «Славії» з «Динамо»

Футбол України 5 Вересня, 13:02 831
В'ячеслав Заховайло: «Матч Чехії та України буде приблизно в такому ж ключі, як «Славії» з «Динамо»
Відомий футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло, який близько знайомий з чеським футболом дав характеристику стартовому супернику збірної України в Лізі Націй, збірній Чехії.
«У збірної Чехії зараз відбувається процес зміни поколінь, команда провалила минулий цикл. Разом з тим, чимало гравців виступають в добротних європейських клубах, при цьому є багато представників «Славії» - суперник для українського вболівальника досить відомий. Загалом, нинішня збірна Чехії - міцний європейський середнячок. Думаю, що з Україною ця команда зараз одного рівня.

Команда грає, в основному, в вертикальний, швидкий, комбінаційний футбол - той, на який і робить ставку Яролім (головний тренер Чехії). Такий футбол дуже схожий на гру «Славії». Плюс стандарти - те, що властиво для східно-європейських команд, 70% м'ячів вони забивають саме зі стандартних положень. Так що, думаю, напевно поєдинок буде проходити приблизно в такому ключі, як ми спостерігали недавно гру «Славії» і «Динамо» в кваліфікації Ліги чемпіонів. Це буде тактичний бій, команда, яка заб'є першою, отримає тактичну перевагу.

У будь-якому випадку, я вважаю, що зіграти на старті Ліги Націй зі збірною Чехії внічию на виїзді, я б розглядав, як позитивний результат. Ризикну припустити, що рахунок в матчі буде 1:1», - вважає Заховайло