«Динамо» намагалося орендувати іспанського нападника

Динамо Київ 5 Вересня, 13:36 2131
«Динамо» намагалося орендувати іспанського нападника
Цього літа нападник «Віллем II» Фран Сол міг опинитися в київському «Динамо».

У 26-річного іспанця було багато варіантів для продовження кар'єри, але він залишився в своєму нинішньому клубі. В одних випадках сам Фран не хотів переходити в команду, яка зробила пропозицію, в інших - все закінчувалося лише на рівні чуток. Всього ж близько 20 команд цікавилися іспанським нападником, пише портал fcupdate.nl.

«Не було жодної пропозиції, яка була б ідеальною для всіх сторін», - сказав агент футболіста Нікола Франко.

Інтерес до Солу проявляли лісабонський «Спортинг», «Уотфорд» та «Кардіфф Сіті», але останній варіант відкинув сам іспанець. Що ж стосується київського «Динамо», то воно, як і «Удінезе», намагалося орендувати футболіста, але цей варіант не влаштував «Віллем II».

Сам іспанець також відмовився від переходу в «Сантос», але хотів продовжити кар'єру в «Севільї», яка також проявляла до нього інтерес.

Таким чином, Сол поки продовжить виступи за «Віллем II» і буде обговорювати з клубом новий контракт, так як термін його старої угоди закінчується наступного літа.

Відзначимо, що Сол починав свою кар'єру в мадридському «Реалі», але не зміг пробитися далі команди С. Виступав на правах оренди за «Луго» і «Ов'єдо», потім був в резервній команді «Вільярреала», а в 2016 році перейшов в «Віллем II». З тих пір він провів за голландський клуб 72 матчі у всіх турнірах і забив 34 голи.