«Пішли ще не всі». Які варіанти є у Пантича і Очігави

Динамо Київ 5 Вересня, 17:01 2168
«Пішли ще не всі». Які варіанти є у Пантича і Очігави
3 вересня в Україні офіційно закрилося трансферне вікно, а трохи раніше - і в багатьох інших країнах.

Але до сих пір не визначилася доля двох футболістів киян, які ціле літо займалися пошуками нового місця роботи. Йдеться про захисників Зураба Очігава і Александара Пантича. Обидва, до речі, не були внесені в заявку «Динамо» на сезон і вже не зможуть брати участь в офіційних матчах жодної з команд киян до відкриття зимового періоду дозаявок.

Але у них ще є шанс змінити команду найближчим часом, так як в деяких країнах трансферні вікна ще відкриті.

Так, наприклад, в Ізраїлі ще цілих 12 днів буде відкрито трансферне вікно, а Зураб Очігава, нагадаємо, вже намагався працевлаштуватися в цій країні цього літа. Правда - поки безрезультатно. Раніше в чемпіонат Іспанії міг виїхати і Пантич, який 31 серпня був близький до переходу в іспанську «Малагу», але через проблеми з документами залишився в Києві.

Ще один день трансферні вікна будуть відкриті в Болгарії і Словаччині, і три дні - в Чехії. Ці країни, а також Сан Марино останні в Європі, де ще дозволено підписувати нових футболістів.

Чи встигнуть Пантич і Очігава все ж знайти нові клуби або наступні чотири місяці проведуть без ігрової практики, задовольняючись лише тренуваннями? Можливо, їм буде надано статус вільних агентів? Немає сумнівів, що незабаром ми дізнаємося відповідь на ці питання.