Руслан Маліновський: «У матчі з Чехією віддали дуже багато сил»

Збірна України 7 Вересня, 10:20 720
Руслан Маліновський: «У матчі з Чехією віддали дуже багато сил»
Півзахисник збірної України - про перемогу над збірною Чехії в Лізі націй (1:2).

- Вважаю, що грали сьогодні організовано, контролювали гру, створювали моменти, що дуже важливо. Трохи здали в кінцівці, але все-таки були винагороджені за нашу наполегливість. Можливо, в тому епізоді нам трохи пощастило, але, з іншого боку, Саня Зінченко здорово увірвався в штрафну і, в підсумку, виявився в потрібному місці в потрібний час. Важлива перемога для нас.

- Швидко зуміли прийти в себе після пропущеного гола?

- Так. Дуже важливо, що ніхто з хлопців не опустив голову. Всі продовжували виконувати свою роботу, установку тренерського штабу. Добре, що зуміли забити ще до перерви. У другому таймі мали можливості оформити і другий гол, але не щастило. Втім, в результаті, дотиснули!

- Виявили характер?

- Звичайно! Це все не просто так. Матч грається до фінального свистка. Грали до кінця. Створили гострий епізод, в якому в штрафному майданчику суперника було багато наших гравців.

- Як налаштуватися на домашній матч зі Словаччиною, який буде проходити при порожніх трибунах?

- Важко, звичайно. Але ми з цією ситуацією нічого зробити не можемо. Найголовніше зараз - відновитися, адже сьогодні ми віддали дуже багато сил. До матчу зі Словаччиною дуже мало часу, а нам ще додому добиратися, - цитує Маліновського Dynamo.kiev.ua.