Ми приїхали і перемогли! «Вірні збірній» гучно підтримали українську команду в Чехії

Збірна України 7 Вересня, 19:25 879
Ми приїхали і перемогли! «Вірні збірній» гучно підтримали українську команду в Чехії
Вчора збірна України подарувала своїм фанам чудову перемогу в першому матчі “Ліги Націй” УЄФА: Чехія – Україна 1:2.

Українські фани невтомно підтримувати свою команду весь матч піснями та кричалками й, до речі, також перемогли чехів на полі – о 13:00 в передмісті Угерське Градіште пройшов фан-турнір між вболівальниками Чехії, Словаччини та України. Рахунок цієї гри 0:2. Автор обох голів Іван Кушка – минулого року в аналогічній грі з фінами в Тампере також відзначився голом.

«Такі турніри зближують людей. Різний вік, різний статус, професії, інтереси, але нас об’єднує футбол, – каже львів’янин. – Грали в стики, міцно, сильно, але після матчу потиснули руки, побажали один одному успіху й подякували за гру. Це найцінніше».

Олександр Козлов, учасник фан-руху «Вірні збірній» та голкіпер фан-команди України, дебютував в цій грі та не пропустив жодного м’яча: «Головне, що класно зіграла команда, й команда перемогла. А ще важливіше, щоб наш настрій та підтримка допомогли сьогодні збірній України».

Результати ще двох ігор: Україна – Словаччина 0:3 та Чехія – Словаччина 5:5. А, отже, команда фанів збірної Словаччини стала переможцем турніру.

Одразу після гри вболівальники поїхали до українського фан-посольства в Чехії, звідки фан-маршем рушили до стадіону ім. Мирослава Валенти. Майже 300 учасників ходи викликали захоплення місцевих жителів, а на одній з вулиць чехи навіть підспівали українцям легендарну «Червону руту»!

Не зрадили фани «Вірні збірній» й традиції відвідувати дітей в країнах, де грає українська збірна. День матчу для них почався з візиту в дитячий медично-реабілітаційний центр у містечку Куновіце. Тут проходять лікування та реабілітацію діти з важкими захворюваннями опорно-рухового апарату та нервової системи.

Енергія українських фанів додавала впевненості команді Андрія Шевченка. Наші гравці показали хороший рівень гри та здобули заслужену перемогу, яку розділили разом з фанами одразу після фінального свистка.

Вже за 2 дні у Львові відбудеться гра Україна – Словаччина. Вона пройде при порожніх трибунах, проте фани «Вірні збірній» обіцяють не залишити улюблену команду без підтримки, в тому числі й на стадіоні «Арена Львів».