Україна – Словаччина. Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

Динамо Київ 8 Вересня, 12:07 926
Україна – Словаччина. Прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла
Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на матч Ліги націй між національними збірними України та Словаччини. Наш експерт вважає, що команда Шевченка здобуде перемогу з рахунком 2:1.

Особисто я отримав естетичне задоволення від матчу Ліги націй проти Чехії. Україна дуже добре грала, скажу так, наближено до ідеалу. Це те, що, на мій смак, я хочу бачити щоразу в матчах збірної. Лише потрібно покращити реалізацію моментів.

Україна дуже добре грала проти Чехії. Потрібно лише покращити реалізацію моментів

Так, в України були перемоги над топами. Наприклад, над Францією (2:0). Однак це не те. У таких випадках ми сидимо «в окопах», огризаємося, використовуємо тактику «бий-біжи» – це мені не подобається. Приємніше дивитися на домінування. Шевченко показав, що навіть українці можуть грати в динамічний футбол.

Потрібно зазначити, що чехи не були в оптимальному складі. Не було мінімум чотирьох основних людей. Проте суть справи це не змінює, суперник мав ким їх замінити. Крім того, Яролім не вгавав з тактикою. Три центральних захисники проти наших сильних флангів не спрацювали, тому що команда програла центр поля. Малиновський і Марлос буквально возили опонентів.

Словаччина – досвідченіша, зіграніша та збалансованіша команда. Грати зі словаками буде складніше. Тим паче матч пройде за порожніх трибун, що не на користь збірній України. З підтримкою львівських уболівальників наші футболісти могли б впіймати кураж і тиснути на суперника.

Прогнозую, що словаки не гратимуть у футбол, а заважатимуть на полі, будуть пресингувати, перекривати будь-який простір

Словаччина матиме перевагу, зважаючи, що матч проти Данії був на день раніше. Чи, правильніше сказати, з данськими аматорами. Проти словаків вийшов склад, зібраний з нижчих ліг, а на воротах узагалі стояв голкіпер з мініфутболу. Цей поєдинок не забрав багато сил.

Україна та Словаччина дуже добре знають один одного. Суперник уже добре нас вивчив. Очікую дуже складне протистояння у Львові для обох команд. Українцям потрібно зробити акцент на реалізацію, тому що ті моменти, що були з чехами, словаки вже не подарують.

Прогнозую, що словаки не гратимуть у футбол, а заважатимуть на полі, будуть пресингувати, перекривати будь-який простір. Навіть прийняти м’яч буде складно. В атаці суперник дозволить собі лише контратаки та удари з дальньої відстані.

Україна – мінімальний фаворит майбутньої гри. Перемога практично гарантує вихід в наступний етап Ліги націй. Думаю, що команда Шевченка переможе вдома з рахунком 2:1. Словаки заб’ють, але в українці буде більше можливостей для голу, два з яких ми реалізуємо.