Ігор Суркіс розповів про майбутнє Олександра Хацкевича

Динамо Київ 13 Вересня, 22:33 4108
Ігор Суркіс розповів про майбутнє Олександра Хацкевича
Президент «Динамо» Ігор Суркіс розповів про майбутнє Олександра Хацкевича на посаді тренера команди.
«Я ніде не висловлював думки, що я хочу його прибрати або змінити. Так, результати не зовсім обнадіюють насамперед уболівальників, мене як президента клубу і людей, які сьогодні вкладають в команду не тільки гроші, але і серце з душею.

Хацкевич будує молоду, нову команду. Ми можемо з вами дискутувати, але так воно і є. Грають молоді та перспективні хлопці. Ми взяли Супрягу, і Хацкевич зважився його поставити. Скажу прямо - за часів великого Лобановського я не міг би уявити, що таке можливо. Але Хацкевич так вирішив, взявши на себе відповідальність. Мені зрозуміло його поведінку після програного матчу «Карпатам». Він був засмучений, але команда йому довіряє. Давайте всі разом наберемося терпіння і почекаємо ще. Сподіваюся, що у нього все вийде.

Ми другий сезон поспіль не попадаємо в Лігу чемпіонів. У минулому році це можна було списати на те, що Хацкевич тільки прийняв команду. Зараз, знаючи мене, 5-6 років тому я б прибрав головного тренера. Але я бачу яку титанічну роботу проводить Хацкевич з молодими гравцями. Як йому важко прищепити їм футбол, в який він би хотів грати. Я вважаю, що йому треба дати ще шанс. Впевнений, що якщо команда почує його і мене, великі перемоги будуть не за горами», - заявив президент клубу Ігор Суркіс сайту »Динамоманія».