«Динамо» U-21 на виїзді ефектно розгромило «Зорю»

Динамо Київ 15 Вересня, 21:36 1135
«Динамо» U-21 на виїзді ефектно розгромило «Зорю» | 19-27
У суботу, 15 вересня, відбувся поєдинок 8-го туру чемпіонату U-21, в якому київське «Динамо» зустрілось із луганською «Зорею». Матч пройшов у Запоріжжі на стадіоні «Торпедо».

Перша половина першого тайму супроводжувалася великою кількістю ударів із кутового, та влучними вони не стали.

Рахунок у матчі на 29-й хвилині відкрив Ахмед Алібеков. Виконуючи штрафний удар, він поцілив у сітку воріт «Зорі» та зробив рахунок 0:1 на користь київського «Динамо». До закінчення першого тайму Ахмед Алібеков мав ще спробу влучити у ворота суперника, проте м`яч після його удару пролетів вище воріт. На перерву команди пішли із перевагою «Динамо» в один гол.

На першій хвилині другої половини гри Владислав Калитвинцев завдав потужного удару з льоту, проте «шкіряний» пролетів над воротами.

На 79-й хвилині Владислав Калитвинцев подвоїв перевагу «біло-синіх». Він точно пробив зі штрафного з правого флангу із досить великої відстані. Таким чином рахунок став 0:2 на користь «Динамо» (Київ).

Через чотири хвилини Євгеній Смирний забив третій м`яч для «Динамо» у ворота «Зорі», проте арбітр не зарахував взяття воріт.

Поставив крапку у матчі на 90-й хвилині Олександр Петрусенко, влучно пробивши з-за меж штрафного майданчика у правий верхній кут воріт «Зорі». Тож матч завершився перемогою «Динамо» із рахунком 0:3.

Чемпіонат U-21. 8-й тур. «Зоря» - «Динамо» - 0:3 (0:1)

15.09.2018. Стадіон «Торпедо» у Запоріжжі

«Зоря» (Луганськ): Мацапура, Сухіна, Решетов (Агапов, 76), Сухар, Загоруйко, Повалій, Алефіренко, Азізов, Новіков (Демченко, 61), Шалфєєв, Майборода.

«Динамо» (Київ): Рудько, Хондак, Дмитрук (Кравченко, 67), Смирний (Копитов, 90), Цитаїшвілі (Вантух, 46), Алібеков (Петрусенко, 70), Калитвинцев, Шапаренко, Миколенко, Попов, Шпирка (Булеца, 85).

Голи: Алібеков (29), Калитвинцев (79), Петрусенко (90).

Попередження: Попов (31), Смирний (45+1), Миколенко (85) - Сухар (7), Новиков (60), Сухіна (63), Агапов (78).