​Артем Громов: «Втратили в матчі з «Динамо» два очки»

Динамо Київ 17 Вересня, 10:34 666
​Артем Громов: «Втратили в матчі з «Динамо» два очки»
Півзахисник «Зорі» Артем Громов прокоментував нічию з «Динамо» (1:1)

— Дуже давно чекав момент, коли нарешті вийду на поле, тому що травма справді далася мені нелегко. Здавалося, що все буде набагато швидше в плані відновлення і набагато легше все пройде, але затягнулося, на жаль.

Дуже щасливий, що тренер мені одразу довірив місце в складі. Вдалося забити гол, тим більше «Динамо».

Мій дитячий тренер завжди говорив: «Тьома, біжи на добивання, дальню штангу закривай. Тоді будеш завжди забивати по 15 голів за сезон». На жаль, я не добігаю, як зазвичай. Іноді добігаю і забиваю такі голи.

Я знав, що у Сіласа хороший удар, він може пробити, тому просто втік на добивання. Коли Бойко лежав, мені потрібно було лише покотити м'яч у дальній кут. Просто відчув, що потрібно бігти саме туди.

Вважаю, що ми втратили в цьому матчі 2 очки. Як на мене, у нас моментів було набагато більше. У мене навіть через три хвилини після голу був 100-відсотковий момент, навіть 1 000% момент, але я його, на жаль, не використовував.

Тоді я очікував трохи іншого відскоку. Начебто вже і пробіг. Може, майстерність чи чуйка, що потрібно було бігти вздовж воріт, назустріч м'ячу. А виявилося, що він якось так підстрибнув, а я пробіг не обличчям до м'яча, а повз», – сказав Громов.