Олександр Севідов: «Проблема «Динамо» в тому, що вони всі матчі грають під копірку»

Динамо Київ 17 Вересня, 18:49 1001
Олександр Севідов: «Проблема «Динамо» в тому, що вони всі матчі грають під копірку»
Колишній тренер донецького «Металурга», харківського «Металіста», ужгородської «Говерли» та «Маріуполя» аналізує матч «Зоря» - «Динамо» (1:1).
«Територіальна перевага киян не принесла їм ніяких дивідендів. Навпаки, контратаки «Зорі», чим вона і славиться, були дуже ефективними. І забий Громов другий м'яч з 3-4 метрів, в матчі можна було б ставити крапку. У цьому випадку «Динамо» було б важко відігратися. Але у динамівців заграло самолюбство і вони змогли забити у відповідь.

Проглядається певний спад у грі «Динамо», їм важко даються моменти. У першому таймі луганчани більше претендували на перемогу, до честі киян, вони змогли вирівняти гру і зрівняти рахунок. Не думаю, що сильно засмутиться Юрій Вернидуб, а ось «Динамо» має задуматися, бо «Шахтар» відривається все далі і далі. Проблема «біло-синіх», що вони всі матчі грають в одному ключі, як під копірку. Всі ігри схожі одна на одну. Тому команди пристосувалися під їх стиль, знають манеру гри футболістів, знають сильні сторони. Думаю, і в подальшому динамівцям будуть важко даватися очки», - цитує Севідова UA-Football.