Артем Бєсєдін розповів, чи зможе допомогти «Динамо» у матчі проти «Астани»

Динамо Київ 18 Вересня, 17:45 1107
Артем Бєсєдін розповів, чи зможе допомогти «Динамо» у матчі проти «Астани»
Нападник «Динамо» Артем Бєсєдін завершує відновлення від пошкодження, яке отримав після виїзного матчу з «Аяксом», та готується до повернення на поле.

Артем сподівається вийти на поле у стартовому матчі групового етапу Ліги Європи проти «Астани». Напередодні гри нападник розповів офіційному сайту «Динамо» про своє самопочуття та майбутнього суперника:

- Мені вже значно краще, із минулої середи почав бігати. У матчі із «Зорею» лікарі не дозволили мені взяти участь, але пообіцяли, що до поєдинку із «Астаною» вже буду готуватися.

- Що вже знаєте про першого суперника – «Астану» із Казахстану?

- Ми розпочали безпосередню підготовку до зустрічі з ними після гри із «Зорею». «Астана» - хороша команда, вона є лідером у своєму національному чемпіонаті, дуже добре грає на своєму полі. Але ми – «Динамо», і зобов’язані перемагати цю команду, як і решту, та з першого місця виходити із групи до наступного етапу змагань. Найголовніше – сумлінно та якісно виконувати свою роботу, максимально викластися на полі та показати хорошу гру.

- Чи добре, що «Динамо» розпочинає і завершує груповий етап домашніми матчами?

- Думаю, так. Добре починати виступи у Лізі Європи на «Олімпійському при своїх уболівальниках. На своєму полі нам має бути легше, ніж на виїзді. Головне стартувати з перемоги, щоб у наступних іграх відчувати спокій та впевненість. Якщо вони будуть у кожного футболіста, то це передасться і усій команді.