Динамо Київ 19 Вересня, 15:01 880
​У «Динамо» у 8-му турі УПЛ більше всіх ТТД, але за InStat індексом кияни поступилися «Шахтарю» та «Львову» | 19-27
Компанія з аналізу спортивних досягнень InStat порахувала кількість техніко-тактичних дій клубів УПЛ за підсумками матчів 8-го туру чемпіонату України.

У 8-му турі більше всіх ТТД зробило «Динамо» (988, у «Шахтаря» – 852). Також кияни лідирують за відсотком володіння м'ячем (64,3%, у «Шахтаря» – 59,4%), кількістю атак (116, у «Шахтаря» – 96), у тому числі флангових (45, у «Шахтаря» – 28), кількістю передач (632, у «Шахтаря» – 552), швидкості точних передач (16,6 передач в хвилину володіння м'ячем, у «Шахтаря» – 15,3) і індексу насиченості боротьби (кількістю єдиноборств і перехоплень команди, яка захищається в хвилину володіння м'ячем суперника) – 12.4, у «Шахтаря» – 8.

Але за загальному InStat індексі київський клуб лише третій (240). На першому місці розташувався «Шахтар» (268), а другий «Львів» (242).