На голодному пайку. Кошмарний сезон нападників «Динамо»

Динамо Київ 20 Вересня, 16:36 1151
На голодному пайку. Кошмарний сезон нападників «Динамо»
У 12-ти матчах сезону нападники «Динамо» забили три м'ячі - це майже в три рази менше, ніж в минулому році в цей же період часу.

Нападники - залежні гравці, але обставини склалися таким чином, що форвардів «Динамо» цей ніяк не виправдовує, пише zbirna.com. У команді Олександра Хацкевича вистачає й інших проблем, і вони важливіші, але три голи в 12-ти матчах - це не вписується ні в які рамки такого клубу. Рік тому в цей же період часу, перед стартом у груповому раунді Ліги Європи, було вісім забитих м'ячів. Але тоді тренери розраховували на квартет нападників, яким досвіду було не позичати. Зверніть увагу на середній вік гравців динамівської атаки - і знову поставте запитання селекціонерам клубу...


Загальні показники нападників «Динамо» у поточному сезоні

Середні показники нападників «Динамо» у поточному сезоні

До Артема Бєсєдіна виникає менше питань. Він хоч і забив всього один м'яч, завжди виконував великий обсяг роботи, а у двох його конкурентів активність майже не проглядається. Можливо, їх мало постачають передачами, але тут питання не тільки до них, але і до тренера або до партнерів, які не сильно вірять в молодих хлопців. Загалом, ситуація виглядає дуже і дуже сумно, але іншого вибору в «Динамо» зараз немає, тому потрібно підтягувати молодь.

Юрій ДЕНИСЕНКО