«Динамо» - «Астана». Оцінки від WhoScored

Динамо Київ 20 Вересня, 22:08 1649
«Динамо» - «Астана». Оцінки від WhoScored
Київське «Динамо» на останніх секундах втратило перемогу у домашньому матчі проти «Астани». Вашій увазі оцінки гравців від авторитетного порталу WhoScored.

Незважаючи на те, що київський клуб до 94 хвилини вів у рахунку і мав всі шанси взяти три очки, назвати б таку перемогу заслуженою було б вкрай складно. У першому таймі Динамо тільки 15 хвилин грало в футбол, потім був тільки клуб з Казахстану на полі, а в другому таймі величезна кількість браку і нелогічних замін від Хацкевича привели до того, що ми втратили важливі домашні очки.

Серед гравців Динамо відрізнявся Віктор Циганков, який мало помилявся, був мотором команди і створив половину гольових моментів для партнерів. Ну і, звичайно ж, сам Віктор теж забив, що вплинуло на його оцінку.

Саме 15-й номер господарів був визнаний гравцем матчу за версією авторитетного видання WhoScored. Він отримав 8.2

Крім Віктора навіть складно когось виділити. Гармаш хоч і забив, але матч провалив, Сидорчук міг вирішувати всі питання щодо переможця, але із забійної позиції вдарив з усієї сили в голкіпера. Якщо не дивитися на оцінки, то варто відзначити Буяльського, який був дуже корисний в атаці, добре чіплявся за м'яч, але як і всі гравці центру поля в його діях було багато браку.

Загалом кажучи, оцінки говорять самі за себе, середній бал всього лише 6.69. В принципі, все заслужено.