Ігор Костюк: «Турбує реалізація, а в обороні помилок вже менше»

Динамо Київ 21 Вересня, 18:27 1278
Ігор Костюк: «Турбує реалізація, а в обороні помилок вже менше»
​Старший тренер юнацької команди «Динамо» Ігор Костюк прокоментував домашню перемогу своїх підопічних над «Чорноморцем» (3:1):

- Перший тайм провели непогано. У другому звернули увагу на те, що не виходило – інсайди мали сідати нижче, але по перерві вони трохи загравалися, тому утворювався простір між захисниками та групою атаки, через що виникали контратаки на наші ворота. У результаті однієї з них і отримали пенальті. Просили це прибрати. Знову турбує реалізація, але в обороні сьогодні зіграли більш-менш надійно. Захисники не допускали таких помилок, як минулого разу - виправилися. У середній лінії, півзахисті ще є проблеми в плані організації гри, особливо, при швидкому переході з атаки в оборону.

- «Чорноморець» не з тих команд, які грають до першого пропущеного м’яча, вони билися до кінця?

- В одеситів організована команда, є хороші швидкісні виконавці. З ними завжди важко грати, вони швидко переходять із оборони в атаку, в принципі, з нами усі команди так грають. «Чорноморець» діяв організовано, вони в черговий раз підтвердили свій клас та те, що являються боєздатною командою.

- Трохи незвично було бачити Духана у захисті. Максим впорався зі своїм завданням?

- У нього були невеликі технічні помилки, але у цілому він впорався. У нас травмовані Малишкін, Білик і Шелест, тому задіяли Духана, який закрив цю позицію.

- У зв’язку з цим Шулянський, який раніше виходив на заміну, сьогодні зіграв у стартовому складі. Чи ви задоволені його діями?

- Кожен гравець, сидячи на заміні, чекає свого шансу, і Шулянський його дочекався. Він брав участь в організації атак, і у завершенні. Є тактичні помилки, але він посилив флангову гру.