Олег Гусєв: «Сподіваюсь принести користь «Динамо» у статусі тренера»

Динамо Київ 23 Вересня, 16:57 996
Олег Гусєв: «Сподіваюсь принести користь «Динамо» у статусі тренера»
Помічник тренера київського «Динамо» U-21 Олег Гусєв розповів про свої перші враження від нової посади та прокоментував останні невдалі результати «біло-синіх».

Олег Гусєв у якості експерта в передматчевій студії на каналі «Динамо» Київ в YouTube відповів на питання з приводу тренерства та гри київського клубу.

Які перші враження від початку тренерської діяльності?

Це новий етап в житті, а нове завжди цікаве. Хочеться швидше розібратись в тренерській кухні, для цього вчусь, пізнаю щось нове. Сподіваюсь принести користь клубу в цьому статусі.

У футболі пройшов немалий шлях, цей досвід допомагає зараз. З багатьма хлопцями, яких зараз треную, я вже грав раніше у двосторонках. Вони вже тоді дослухались до мене, а зараз, надіюсь, будуть ще більш ретельно виконувати мої рекомендації.

«Динамо» тривалий час не може перемогти. Як думаєте, чому так?

Справа у головах гравців, у психології. Нещодавно я з ними тренувався, я знаю як вони можуть і вміють грати. Головна причина невдач - скованість футболістів. Одна-дві невдалі гри і вони вже грають не в той футбол, який вміють.

Що можете порадити молодим динамівцям?

Потрібно зосередитись на грі, тренуваннях і думати тільки про те, що ти найкраще можеш дати команді на даний момент. І потрібно не боятись грати футбол.

Текстова розшифровка 1927.kiev.ua