Михайло Фоменко: "Я - максималіст"

Футбол України 16 Вересня, 11:10 487
Михайло Фоменко: Я - максималіст
Головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко в програмі "Великий футбол" з Олександром Денисовим поділився враженнями про гру з Англією, а також розповів про своє ставлення до можливої натуралізації Тайсона.

Головний тренер національної збірної України Михайло Фоменко в програмі "Великий футбол" з Олександром Денисовим  поділився враженнями про гру з Англією, а також розповів про своє ставлення до можливої натуралізації Тайсона.

- "Перш за все замислювалось не дати супернику далеко втекти від нас. Я маю на увазі очки: якщо програємо, то у нас нуль очок, а в них - плюс три. Ми вибрали таку тактику, адже в першу чергу думали про результат. Ходжсон - теж людина, яка має за плечима великий досвід роботи. Він також не міг помилитися. Обидві команди виходили щоб не програти.

Чому не зіграв Девіч? Девіч прихворів: у нього було застуда. Лікувався.

Що стосується натуралізації Тайсона, то весь світ так зараз живе. Ми тільки починаємо рухатися в цьомц напрямку, а у світі давно так роблять. Він же не простий гравець, так що допоможе нам, якщо все буде нормально з громадянством.

Вихід на Чемпіонат світу? Я – максималіст. Який же сенс займатися процесом заради процесу? Треба займатися заради результату".