Вербич і Циганков принесли «Динамо» перемогу над «Маріуполем»

Динамо Київ 26 Вересня, 18:53 1397
Вербич і Циганков принесли «Динамо» перемогу над «Маріуполем» | 19-27
Кияни набрали три очки у відкладеному матчі та тепер відстає від «Шахтаря» на чотири пункти.

Перші хвилини перенесеного поєдинку 4-го туру УПЛ в Маріуполі виявилися нервовими для киян – господарі активно пішли вперед і створили небезпеку біля воріт Бойка. Проте команда Хацкевича швидко оговталася та вже на 7-й хвилині відкрила рахунок: Циганков виконав кутовий із лівого флангу, після якого м’яч у ворота «Маріуполя» переправив Беньямін Вербич.

Після пропущеного голу приазовці знову почали шукати шансів в атаці та навіть забили гол (точніше, м’яч у свої ворота переправив Бурда), проте він не був зарахований через раніше зафіксований офсайд.

Але, незважаючи на зусилля маріупольців, відзначилося знову «Динамо». Яворський рукою заблокував удар Гармаша, в результаті чого арбітр призначив пенальті на користь «Динамо». На 24-й хвилині 11-метровий реалізував Віктор Циганков, пробивши у лівий кут воріт.

До кінця першого тайму динамівці продовжували грати за рахунком і контролювати хід подій на полі, хоча «Маріуполь» намагався загрожувати воротам Бойка через навіси в район штрафного майданчика. Але до справді небезпечних моментів справа не доходила, господарям бракувало майстерності та точності в завершальній стадії.

На початку другої половини зустрічі кияни змарнували два хороші моменти: спочатку ворота «Маріуполя» після удару Циганкова з кількох метрів врятував голкіпер Гільчук, а трохи згодом прямо в руки воротарю пробив Буяльський.

Власне, аж до фінальних хвилин матчу ці моменти залишалися єдиними небезпечними. Гра заспокоїлася та проходила в неспішному темпі більше в центрі поля.

Під кінець матчу «Маріуполь» з останніх сил намагався масово йти вперед, проте фізичних кондицій на продумані атакувальні дії не вистачало ні їм, ні динамівцям. Чим ближче було до фінального свистка, тим більше браку спостерігалося на полі з боку обох команд. Примітно, що останні хвилини пройшли на половині поля «Динамо» і, можливо, якби на місці «Маріуполя» була більш майстерна команда, м'яч уже побував би у воротах Бойка, проте приазовці розмочити рахунок так і не зуміли - 0:2 на користь киян.