Паулу Фонсека: «Хацкевич кращий за мене? Зараз я так не думаю»

Динамо Київ 1 Жовтня, 12:27 1263
Паулу Фонсека: «Хацкевич кращий за мене? Зараз я так не думаю»
Головний тренер «Шахтаря» Паулу Фонсека прокоментував свій вислів щодо того, що головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич кращий за нього фахівець.
«Цей вислів з'явився тому, що багатьох цікавлять лише матчі «Динамо» і «Шахтаря». Я про уболівальників і пресу. Я це розумію, але не варто забувати, що доля чемпіонатів вирішується не тільки в цих матчах. А ще є факт. З того часу, як я в Україні, ми завоювали 5 трофеїв за два роки.

Але після останніх матчів, коли тренер «Динамо» перемагав тренера «Шахтаря», у мене з'явилася лише одна відповідь цим людям. Проте ми виграємо турніри і це для мене показник. Я сказав тільки те, що люди хотіли почути. Але якщо ви мене зараз запитаєте чи я так думаю, я скажу: «Ні».

Я глибоко поважаю «Динамо» і завжди кажу своїм гравцям: «Нам треба поважати того, кого ми називаємо своїм сильним суперником». Маю визнати, що у «Динамо» чудові гравці, але вони наші суперники. Я хочу, щоб «Шахтар» завжди перемагав, але я в жодному разі не чекаю матчу «Динамо», думаючи про те, щоб вони програли. Ні, такого немає. Я думаю тільки про свою команду і свою гру. І коли «Динамо» грає в єврокубках, я в жодному разі не думаю про їх поразку, тому що їх перемоги приносять очки українському футболу і роблять його більш видимим. Я не така людина, щоб уболівати проти «Динамо» та, зрозуміло, що в чемпіонаті я хочу, щоб переміг «Шахтар». Думаю, тренер «Динамо» скаже так само, але тільки навпаки», - сказав португалець в ефірі програми «Профутбол».