Євген Левченко: «Бурда зіграв просто чудово»

Збірна України 11 Жовтня, 13:37 1132
Євген Левченко: «Бурда зіграв просто чудово» | 19-27
Колишній півзахисник збірної України прокоментував нічию нашої національної команди з Італією (1:1).
«Я б не зовсім казав, що матч вдався. Перший тайм ми провалили. Італія показувала ідеальний пресинг, і нашим гравцям було дуже складно виходити від оборони. К'єлліні та Бонуччі ідеально зіграли проти Яремчука. У другому таймі ми стали грати краще. Різниця між таймами колосальна.

У центрі поля наші гравці брали м'яч і не могли розгорнути атаку. Дуже багато помилок в центі поля, флангів майже не було видно.

Гол Маліновського? Він дуже технічно пробив. Такий удар відбити складно. Хотів би виділити Бурду. Він зіграв просто чудово. Пропущенний м'яч на совісті Пятова, але він і сам про це знає», - сказав Левченко в ефірі каналу «Футбол 1».