11/10/2018 19:17 796

Віталій labotryas Муха – про появу «Динамо» Київ у FIFA 19

Кіберфутболіст «Динамо» Київ eSports Віталій labotryas Муха поділився враженнями від релізу нової версії популярної серед футбольних уболівальників віртуальної гри FIFA, у якій тепер буде представлений ФК «Динамо» Київ.

- Віталію, як твої справи, які новини у Dynamo Kyiv eSports team?

- Усе добре, уже активно освоюю нову FIFA 19, покращую свій склад у Fifa Ultimate Team, готуюся до нових серйозних турнірів.

- Як вважаєш, що дає клубу поява «Динамо» Київ у новій частині FIFA?

- FIFA зараз є однією з найпопулярніших комп'ютерних ігор у світі, у яку щорічно грають мільйони людей, у тому числі й в Україні. ФК «Динамо» Київ відомий у всьому футбольному світі, але довгоочікувана поява у серії FIFA дає можливість дізнатися про нашу команду ще більшій кількості людей.

- Якою була реакція вболівальників після анонсу появи «Динамо» у FIFA 19?

- Серед уболівальників і журналістів питання про появу клубу у грі було, мабуть, найпопулярнішим. Я дуже радий, що це нарешті сталося. Адже це дає можливість уболівальникам зіграти своєю рідною командою.

- З клубом і вболівальниками розібралися. А що тобі, як професійному кіберфутболісту, дає поява «Динамо» Київ у FIFA?

- Перше, про що я подумав, коли дізнався, що «Динамо» Київ з’явиться у FIFA 19, це те, що я нарешті зможу в режимі Fifa Ultimate Team одягнути свою команду у форму клубу і поставити емблему команди. Наприкінці минулого року на клубному турнірі в Литві представники всіх клубів грали у формах своїх клубів, а у мене стояла емблема солдата...

- З солдатами це, звичайно, та ще історія, зате тепер будеш грати з правильною емблемою. Як вважаєш, рейтинг команди і скіли гравців відповідають дійсності?

- Команда отримала рейтинг у 4 зірки, що є дуже гідним показником рівня клубу. Наприклад, 4 зірки мають такі клуби, як «Лестер», «Ліон», «Монако», «Аякс» і багато інших топових клубів. Що стосується скілів гравців Динамо, то все теж досить об'єктивно. Щоправда, не обійшлося і без казусів. Віктора Циганкова чомусь зробили правшою...

- Будемо сподіватися, що Віктора в зимовому оновленні все ж зроблять лівшою. Дякую за інтерв'ю, бажаємо тобі удачі та перемог у турнірах!

- Дуже дякую! Буду намагатися приводити «Динамо» Київ до перемог на кіберфутбольних полях!

Нагадаємо, що в суботу, 13 жовтня, у ТРЦ LAVINA відбудеться міні-турнір з FIFA 19 серед уболівальників київського «Динамо»!

Попередня реєстрація на турнір буде можлива в цей же день о 10:00 у фірмовому фан-магазині «Динамо» Київ, розташованому в ТРЦ LAVINA. Сам турнір розпочнеться о 12:00.

На подію будуть запрошені футболісти київського «Динамо», які зіграють виставковий матч із Віталієм labotryas Мухою. Після цього вони візьмуть участь в автограф-сесії.

Під час турніру серед усіх відвідувачів будуть проводитися конкурси з подарунками від нашого клубного фан-магазину.

Запрошуємо всіх, хто небайдужий до київського «Динамо» та FIFA 19, приєднатися до нашого міні-турніру 13 жовтня в ТРЦ LAVINA та одним із перших зіграти своєю улюбленою командою в найпопулярнішій комп’ютерній грі футбольних уболівальників!

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше