Збірна України U-17 розгромила Гібралтар з рахунком 11:0

Збірна України 13 Жовтня, 19:47 838
Збірна України U-17 розгромила Гібралтар з рахунком 11:0 | 19-27 Фото: ФФУ
Юнацька збірна України (футболісти не старші 2002 року народження) у другому матчі кваліфікаційного етапу Євро-2019, що проходить цими днями у Боснії і Герцеговині, зустрічалася із однолітками з Гібралтару.

Підопічні Володимира Єзерського забили 11 м'ячів без відповіді у ворота своїх суперників.

У першому таймі українці відзначилися чотири рази, а у другому – сім. Суттєвий вклад у загальну перемогу зробили і динамівці: Ванат оформив дубль, а ще по голу записали на свій рахунок Скорко та Блізніченко. Загалом же у зустрічі взяли участь шестеро представників нашого клубу. Володимир Бражко та Данило Скорко провели на полі увесь матч, Євген Рязанцев вийшов зі стартових хвилин та відіграв годину, Владиславу Ванату було відведено другий тайм, а Іллі Забарному, який вивів команду на поле із капітанською пов’язкою, – перший. Віктор Блізніченко вступив у гру на 54-й хвилині поєдинку.

Євро-2019 (U-17). Кваліфікаційний раунд. Група 2

Україна – Гібралтар – 11:0 (4:0)

Україна: Турбаєвський, Егбуджуо, Забарний (к) (Кобилянський, 46), Шуранов, Гончарук (В’юнник, 54), Шевченко (Ванат, 46), Рязанцев (Судаков, 60), Авдєєв, Бражко, Скорко, Кобак (Блізніченко, 54).

Голи: Скорко (8), Шуранов (20, 57), Кобак (33), Гончарук (45), Блізніченко (58), Судаков (70, 83, 87), Ванат (73, з пенальті, 75).

Попередження: Егбуджуо (30) – Маркес (72).

Відзначимо, що в паралельному матчі групи 2 Боснія і Герцеговина розійшлася миром з Ісландією – 1:1.

Збірна України U-17 піднялася на перше місце у квартеті 2 і в останньому турі зіграє проти господарів – команди Боснії і Герцеговини, з якою має рівну кількість очок – по 4. Гра відбудеться у вівторок, 16 жовтня.