Руслан Маліновський: «Яремчук у наступній грі заб'є і все буде добре»

Збірна України 17 Жовтня, 00:58 992
Руслан Маліновський: «Яремчук у наступній грі заб'є і все буде добре»
Автор єдиного голу в ворота Чехії розповів про свої емоції піісля переможного матчу (1:0).

- Вийшла цікава гра. Забили м'яч, зустрічали чуперника у центрі поля та не дуже високо пресингували. У чехів майже не було небезпечних моментів. У нас було моментів побільше, Ярмоленко не забив, Циганков... Зараз результат дуже важливий, команда почувається більш впевнено та розкуто. Думаю, з таким настроєм потрібно рухатися далі та готуватися до наступного матчу.

- Раніше ви більше зміщувалися до флангу в розвитку атаки, а зараз цілеспрямовано йдете на удар. Така установка Андрія Шевченка?

- Так, Андрій Миколайович перед грою просив робити зазор під скидання або передачу. Вдалося забити хороший м'яч. Тренер казав, що потрібно розвертати та розтягувати гру. Коли ми робили це, у нас була перевага. Яремчуку знову сьогодні не пощастило. Намагався бити, але не попав у ворота. Нічого страшного, гольову передачу віддав. У наступній грі заб'є і все буде добре.

- Ви перемогли в групі, наскільки збірна України готова грати у лізі топ-збірних?

- Зараз складно це коментувати, потрібно йти крок за кроком. У нас було завдання виграти групу - ми це зробили. У наступному місяці у нас будуть ще матчі, будемо готуватися, перевіряти зв'язки.

- У Яремчука було стільки моментів, але не вдалося забити... Якось підтримуєте його в роздягальні?

- Звісно, підтримуємо, і Андрій Миколайович підтримує. Це все прийде. Він виконав великий обсяг роботи, зробив хорошу гольову скидку, створював моменти. Те, що він знаходить гольові позиції, - дуже великий плюс для нього.

- Якою була атмосфера на трибунах та чи відчувалася ця підтримка на полі?

- Приємно було грати у такій атмосфері, спасибі вболівальникам, ми відчували підтримку. Ніхто не свистів, на стадіоні була позитивна атмосфера. Потрібно збірну підтримувати, ніхто не ходить пішки, всі викладаються та працюють.

- Ви проводите чудовий сезон у Бельгії. Чи чекаєте пропозицій у зимове трансферне вікно?

- Ні, «Генк» зараз на першому місці, граємо в атакувальний футбол, як кажуть, накращий футбол у Бельгії. Зараз вся концентрація на матчах, у нас складний період. Потрібно готуватися до матчів із «Бешикташем», граємо через два дні на третій. Зі збірною завершили на хорошій ноті, проте в суботу вже гра у складі «Генка», потрібно відновитися та готуватися до неї.