Федецький: «Потенціал у нинішньої збірної України просто божевільний»

Збірна України 18 Жовтня, 22:58 691
Федецький: «Потенціал у нинішньої збірної України просто божевільний»
Екс-захисник збірної України Артем Федецький оцінив команду Андрія Шевченка.
«Проходить зміна поколінь. Наша збірна грала, можливо, трохи в інший футбол. Нинішня збірна грає в більш комбінаційний футбол.

Шевченко пограв в таких топ-клубах, як «Мілан», «Челсі», і у того чи іншого тренера він взяв щось корисне для себе і намагається втілити це в життя. Новизна полягає в тому, що збірна грає за рахунок коротких і середніх передач. Це, думаю, видно кожному вболівальнику і кожному фахівцю.

Відкриття Шевченка? Звичайно, це Руслан Малиновський. Ми бачимо, що людина знайшла себе в «Генку», він справжній лідер того клубу.

Пятов? Всі помиляються. Коли не забиває нападаючий, то це забувається на наступний день. Коли помиляється захисник або, тим більше, воротар, то про цю помилку пам'ятатимуть завжди. А так, я вважаю, Андрій Пятов - хлопець серйозний, у нього серйозна психологічна стійкість, так що, я думаю, він і залишиться номером один для нашої збірної.

Потенціал нашої команди - просто божевільний. Напевно, ні в одній збірній різних поколінь не було такого потенціалу, який зараз є. І гравці ще здатні рости і працювати», - сказав Федецький у коментарі каналу «Футбол».