Павелко прокоментував звинувачення у виведенні 1 мільйона доларів через офшори

Збірна України 19 Жовтня, 19:12 1213
Павелко прокоментував звинувачення у виведенні 1 мільйона доларів через офшори
​Президент ФФУ Андрій Павелко відреагував на інформацію, яка з'явилася сьогодні у ЗМІ про те, що ФФУ начебто вивела в офшори понад мільйон доларів США.

Програма «Схеми» опублікувала сюжет із результатами розслідування діяльності Федерації футболу України. В ході розслідування було встановлено, що з бюджету ФФУ було виведено понад мільйон доларів через закупівлю обладнання для виробництва трави для футбольних полів через фірму-посередника S.D.T FZE, яка зареєстрована в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Туди ж начебто літав і сам президент Федерації футболу Андрій Павелко, де зустрічався із керівником підприємства.

Крім того, якщо вірити розслідуванню, до корупційних схем може бути причетний і генеральний секретар ФФУ Юрій Запісоцький.

Сам Андрій Павелко під час сьогоднішньої зустрічі з журналістами прокоментував дану інформацію.

«Ніяких інтересів – ані особистих, ані дотичних, ні в кого з Федерації в Еміратах немає і бути не може. Наші працівники навіть можуть пройти детектор брехні», – сказав Павелко «Футбол 24» на зустрічі з журналістами в п'ятницю.

Президент ФФУ також продемонстрував офіційну відповідь від компанії Polytan від 2016 року, яка «підтвердила, що прийняла правильне рішення» (мова йде про те, що ця компанія рекомендувала компанію S.D.T з ОАЕ, яка закуповувала обладнання для виробництва футбольних полів для заводу ФФУ Продакшн).

Президент ФФУ наголосив, що у розслідуванні програми «Схеми» не була показана повністю вся надана інформація, зокрема, відповідь від компанії Polytan. Крім того, Павелко також зазначив, що в майбутньому буде продемонстрована структура власності, і це підтвердить, що там «немає нікого з України».