Привітання Олександру Хацкевичу від Григорія Суркіса

Динамо Київ 19 Жовтня, 19:53 1170
Привітання Олександру Хацкевичу від Григорія Суркіса
Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс привітав головного тренера київсьокого «Динамо» із Днем народження.
Шановний Олександре Миколайовичу!

Вітаю Вас із вступом у зрілий для кожного чоловіка вік 45-річчя! З такого приводу не гріх висловити гідній людині й заслужені компліменти, якими сповнена Ваша футбольна біографія.

Справжній майстер, чиї працьовитість та наполегливість, світла голова та бойовий характер принесли київському «Динамо» стільки важливих перемог, Ви по праву здобули собі славу непересічної особистості! Зробивши чимало на футбольному терені своєї батьківщини, Ви стали одним із тих, хто ось уже не одне десятиліття допомагає прогресувати й футболу українському.

Віддавши легендарному клубу більше семи сезонів як гравець, Ви були важливою ланкою в півзахисті зіркової команди Валерія Лобановського, що голосно заявила про себе на всю Європу. Ваше кредо – без залишку викладатися на футбольному полі – викликало любов уболівальників та повагу партнерів.

І я дуже радий, що через роки висококласний виконавець із настільки значним послужним списком повернувся до рідного клубу в ролі тренера – щоб виховувати на своїх знаннях та досвіді зростаючі динамівські таланти. Спочатку з молодіжним та другим складами, а тепер і з першою командою.

Свого часу отримавши загартування при роботі з двома національними збірними, Ви вже й у Києві довели свою високу кваліфікацію. Хацкевича знають, як максималіста по життю. А це саме те, що потрібно «Динамо», для якого не існує інших місць, окрім першого. Як показує практика, Ви маєте всі необхідні якості, щоб вивести своїх підопічних на новий рівень та домогтися з ними нових перемог.
Щастя Вам і здоров'я, Олександре Миколайовичу, удачі та успіхів в улюбленій справі, здійснення всіх заповітних бажань, миру та благополуччя в родині!

З повагою,
Григорій СУРКІС