Павелко прокоментував закінчення каденції Григорія Суркіса, як члена виконкому УЄФА

Збірна України 19 Жовтня, 20:52 1491
Павелко прокоментував закінчення каденції Григорія Суркіса, як члена виконкому УЄФА
​Президент ФФУ Андрій Павелко прокоментував закінчення каденції Григорія Суркіса, як члена виконкому УЄФА, повноваження якого, як і ще семи членів виконкому УЄФА, завершуються в лютому 2019 року.

7 лютого 2019 року на Конгресі УЄФА в Римі відбудуться вибори президента УЄФА та 8 членів виконкому.

Павелко зазначив, що Григорій Суркіс не декларував своє бажання далі працювати в УЄФА, для чого він повинен мати певний офіційний статус у ФФУ. А виконком федерації у березні 2018 року проголосував за висунення кандидатури Павелка у члени виконкому УЄФА.

«Досвід і історія Григорія Суркіса в українському футболі залишила великий відбиток у моєму серці. Я буду завжди пам'ятати і цінувати наше спілкування та підтримку один одного.

Впевнений, що якби була його офіційна позиція, що він хоче далі себе бачити в УЄФА, ми би це побачили та почули. Я не бачив жодного інтерв'ю, до Федерації футболу України жодного разу ніхто не звертався з офіційною пропозицією від нього чи його представників, щоб висунути його в УЄФА.

Дійсно, на одному з виконкомів ФФУ було запропоновано провести рейтингове голосування, щоб не казали потім, що не були розглянуті всі можливі кандидатури. Це було на початку березня. Я вийшов при цьому на голосування, сказав, що не буду обмежувати когось в якихось бажаннях. Була дискусія, після якої виконком офіційно, з результатом 33:0, проголосував за висунення однієї кандидатури – вашого покірного слуги.

Всі документи (в УЄФА) подані вчасно, ніким вони не були оскаржені, ніхто не пропонував якогось переголосування, перегляду цього питання. Наскільки я знаю, вже минув дедлайн по можливості зміни цього рішення.

Але я знову скажу, що як і в самому спорті, особливо важливо цінувати досвід та знання людей, які досягали успіхів у своєму напрямку. Я готовий і далі, заради українського футболу, цінувати та сприймати ті знання та досвід, які є у Григорія Михайловича Суркіса. І готовий також з ним далі йти для розвитку українського футболу. Не бачу жодних образ, злості чи якихось подвійних трактувань. Я щиро це кажу», – сказав Павелко під час зустрічі з журналістами в п'ятницю, відповідаючи на питання кореспондента Футбол 24.