Динамо Київ 24 Жовтня, 18:58 1842
​Юнацька ліга УЄФА. «Динамо» декласує «Септемврі» і проходить до наступного раунду | 19-27
У матчі-відповіді першого раунду Юнацької ліги УЄФА київські динамівці переконливо переграли однолітків із болгарського «Септемврі».

Після мінімальної домашньої перемоги над болгарами 1:0, кияни на виїзді розгромили свого суперника із рахунком 1:5.

Пропустивши швидкий гол вже на 5-ій хвилині від Костадінова «біло-сині» не розгубилися і відповіли двічі: на 25-ій хвилині після скидки від Шулянського Булеца зрівняв рахунок, а на 37-ій гол-красень забив Волошин. Він пройшов кількох суперників і в падінні відправив м’яч впритик під праву стійку. 1:2

Другий тайм розпочався із гола киян. На 49-ій хвилині пенальті реалізував Цитаїшвілі. Вже через дві хвилини Георгій віддав результативний пас на Волошина – 1:4.

На 88-ій хвилині крапку в матчі поставив Попов після пасу Булеци – 1:5.

В наступному раунді «біло-сині» зіграють із брюссельським «Андерлехтом».

ЮЛУЄФА. «Септемврі» - «Динамо»: 1:5

Голи: Костадінов – 5, Булеца – 25, Волошин – 37, 51, Цитаїшвіллі – 49 (пен.), Попов - 88.

«Септемврі»: 1. Васілієв - 8. Тодоров, 4. Арсов, 16. Алов, 23. Димитров - 22. Тілев, 11. Кіров, 9. Михайлов, 7. Хамдієв, 17. Костадінов - 10. Ніколов

«Динамо»: 1. Кучерук - 2. Дмитрук, 14. Сирота, 19. Попов, 23. Ярош - 21. Михайленко, 7. Духан, 10. Булеца, 18. Шулянський, 15. Волошин - 11. Цитаїшвілі