Кадар дискваліфікований на три матчі та пропустить гру з «Шахтарем»

Динамо Київ 25 Жовтня, 13:38 1988
Кадар дискваліфікований на три матчі та пропустить гру з «Шахтарем»
Захисник «Динамо» Тамаш Кадар дискваліфікований КДК ФФУ на три матчі за плювок в бік судді в матчі киян із «Ворсклою» (1:0).

Відбулося засідання Контрольно-дисциплінарного комітету Федерації футболу України.

За агресивну поведінку по відношенню до суперника у матчі 12-го туру УПЛ «Шахтар» (Донецьк) — «Десна» (Чернігів), що відбувся 19 жовтня 2018 року, КДК ФФУ вирішив відсторонити гравця «Шахтаря» Оларенваджу Кайоде на три матчі.

За недотримання обов'язкової процедури рукостискання в матчі 11-го туру УПЛ «Шахтар» (Донецьк) — «Зоря» (Луганськ), що відбувся 7 жовтня 2018 року, вирішено застосувати до кожного з тренерів команд, Паулу Фонсеки та Юрія Вернидуба, санкцію у вигляді обов'язкового грошового внеску у розмірі 5000 гривень.

За недисципліновану поведінку в матчі 12-го туру УПЛ «Ворскла» (Полтава) — «Динамо» (Київ), що відбувся 20 жовтня 2018 року, вирішено відсторонити гравця «Динамо» Тамаша Кадара на три матчі. Таким чином, динамівець пропустить поєдинок проти «Шахтаря» в Харкові, який відбудеться 3 листопада.

Нагадаємо, цей епізод не ввійшов до протоколу, оскільки не був помічений арбітром Анатолієм Абдулою. Судячи з усього, рішення прийнято через скаргу «транслятора» матчу, телаканала «Футбол 1».