«Динамо» 0:1 «Львів». Коли м'яч не йде у ворота...

Динамо Київ 28 Жовтня, 19:00 1853
«Динамо» 0:1 «Львів». Коли м'яч не йде у ворота... | 19-27
Кияни нанесли безліч ударів по воротах суперника, проте не зуміли зрівняти рахунок...

«Динамо» прогнозовано розпочало матч, граючи першим номером і пробираючись до воріт гостей. «Львів» відповідав рідкісними контратаками, які, втім, виглядали досить гостро. Тейлор спочатку мало не завершив перспективний випад «Львова», а на 21-й хвилині успішно пройшов по правому флангу та відправив м’яч у нижній кут воріт Бойка – 0:1.

«Динамо» мало кілька шансів, щоб відігратися ще до перерви, проте удари Циганкова та Вербича, які були найактивнішими, цілі не досягали. Так команди і пішли на відпочинок – із перевагою львів’ян.

На другий тайм Олександр Хацкевич випустив Миколу Шапаренка замість Сергія Сидорчука, а трохи згодом замінив Йосипа Піварича на форварда Владислава Супрягу. Знову-таки, «Динамо» постійно знаходилося на половині поля суперників і створювало достатньо моментів, проте підводила реалізація. Так, відмінні можливості зрівняти рахунок втратили Сідклей, Шапаренко та Вербич.

Кінцівка матчу проходила за абсолютної ігрової переваги «біло-синіх», яким було складно проходити оборонні редути «Львова». Протягом поєдинку кияни нанесли понад 20 ударів по воротах суперника, із яких лише три були в площину воріт.

Фінальна навала киян була трохи полегшена вилученням Сабіно, який заробив другу жовту картку, проте сенсаційний результат зберігся на табло - «Львів» переміг «Динамо» на НСК «Олімпійський». Вже друга львівська команда виявляється грізним суперником для підопічних Хацкевича...