17:50 Фенербахче - Андерлехт
17:50 Астана - Яблонець
19:55 Акхісар Беледієспор - Севілья
19:55 Аполлон - Айнтрахт Франкфурт
19:55 БАТЕ - Челсі
19:55 Генк - Бешикташ
19:55 Динамо Київ - Ренн.
19:55 Краснодар - Стандард
19:55 Лаціо - Марсель
19:55 Мальме - Сарпсборг 08
19:55 МОЛ Віді - ПАОК
19:55 Рапід Відень - Вільярреал
19:55 Спартак Москва - Рейнджерс
22:00 Арсенал - Спортинг
22:00 Байєр - Цюріх
22:00 Бетіс - Мілан.
22:00 Бордо - Зєніт
22:00 Ворскла - Карабах.
22:00 Динамо Загреб - Спартак Трнава
22:00 Лудогорець - АЕК Ларнака
22:00 Олімпіакос - Ф91 Дюделанж
22:00 Русенборг - Зальцбург
22:00 Селтік - РБ Лейпциг
22:00 Славія Прага - Копенгаген
Хто готовий оформити вихід др плей-офф вже сьогодні
У десяти команд є шанси достроково вирішити завдання виходу в наступну стадію турніру. Шість із них продовжують йти з максимальним результатом, вигравши три попередніх зустрічі групового етапу: «Цюріх», «Зальцбург», «Динамо» Загреб, «Арсенал», «Айнтрахт» Франкфурт, «Челсі». Їм не вистачає ще однієї перемоги для вирішення всіх завдань.
Ще у чотирьох клубів також є шанс вийти з групи достроково, але для цього своїх зусиль недостатньо і потрібен «правильний» результат у паралельному матчі своєї групи.
«Лаціо» завоює путівку до 1/16 в разі власної перемоги і невиграшу «Аполлона» в матчі з «Айнтрахтом».
«Байєру» потрібно обігравати «Цюріх» і сподіватися на нічию у зустрічі «Лудогорця» і АЕК Ларнака.«Лейпцигу» потрібно брати гору над «Селтіком» і очікувати, що «Русенборг» не зможе обіграти родичів «РБ» із Зальцбурга.«Бетису» в разі перемоги над «Міланом», а «Дюделанж» паралельно не програє «Олімпіакосу».
Український слід
Крім «Динамо» і «Ворскли» українські футболісти з великою часткою ймовірності сьогодні вийдуть на поле в складі ряду інших команд. Розповідаємо, кого дивитися, якщо хочеться стежити за нашими.
«Андерлехт» з Євгеном Макаренком у гостьовому матчі з «Фенербахче» спробує піти з останнього місця в групі.
«Генк» з Русланом Малиновським на своєму полі прийматиме «Бешикташ» і захищатиме лідерство в таблиці.«Акхісар Беледієспор» з Євгеном Селезньовим постарається уникнути четвертої поспіль поразки в матчі проти «Севільї».в тій же групі «Стандард» з Валерієм Лучкевичем битиметься з «Краснодаром» в Росії за путівку до 1/16 фіналу.«Яблонець» з Едуардом Соболем зіграє з «Астаною» в гостях.ПАОК з Євгеном Шаховим і Євгеном Хачеріді очікує один з головних матчів групи за вихід до плей-офф проти угорського «МОЛ Віді».крім того, на матчі «Динамо» Загреб - «Спартак» Трнава працюватиме українська бригада арбітрів. Головний суддя - Сергій Бойко, асистенти - Володимир Володін і Семен Шлончак, додаткові асистенти - Євген Арановський і Микола Балакін, четвертий рефері - Олег Плужник.
Головні матчі дня
«Байєр» - «Цюріх». Два тижні тому швейцарці втерли носа «аптекарям» і тепер триматимуть удар в Леверкузені, заодно постаравшись оформити вихід в плей-офф вже сьогодні.
«Арсенал» - «Спортинг». Теоретичний шанс для «Ворскли» зачепитися за вихід з групи - це власна перемога при виграші «Арсеналу» в цій парі.
«Бетіс» - «Мілан». Після поразки в першій зустрічі «Мілан» виграв три поспіль гри і, схоже, готовий до реваншу вже на полі «Бетіса».
«Лаціо» - «Марсель». Схоже, ця пара повинна буде розіграти другу путівку в 1/16 фіналу від групи Н, де впевнено лідирує «Айнтрахт».
«Краснодар» - «Стандард». Один із ключових поєдинків в квартеті J в битві за плей-офф, навряд чи розставить всі знаки над «і», але допоможе визначити аутсайдера боротьби.
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!