«Астана» - «Динамо»: травми та дискваліфікації

Динамо Київ 28 Листопада, 16:17 1665
«Астана» - «Динамо»: травми та дискваліфікації | 19-27
Хто пропустить матч 5-го туру групового раунду Ліги Європи в Астані?

До важливого матчу в Казахстані «Динамо» підходить без дискваліфікованих футболістів. Під загрозою відсторонення на наступний матч (проти «Яблонця» у Києві) знаходиться лише Віталій Буяльський, який до Астани не полетів через травму.

У господарів поєдинок пропустить півзахисник Педро Енріке, який назбирав три попередження. Дві жовті картки має хавбек Серікжан Мужиков, який ризикує не зіграти проти «Ренна», якщо отримає «гірчичник» у четвер.

Що стосується травмованих футболістів, то кияни відправилися до Астани без вже згаданого Віталія Буяльського (травма стегна залишить його поза футболом на два тижні) та Артема Бєсєдіна. Також продовжує відновлення після травми Йосип Піварич. Натомість Микита Бурда, який отримав розтягнення литкового м'язу у розташуванні збірної України, полетів до Казахстану та готується до матчу разом із командою.

У складі «Астани» під питанням участь у грі захисників Дмитра Шомка та Євгена Постнікова - обидва лише нещодавно відновилися після травм.

Нагадаємо, що матч «Астана» - «Динамо» розпочнеться о 17:50 у четвер, 29 листопада, на стадіоні «Астана Арена».

Впевнений у перемозі «Динамо»? Реєструйся ТУТ та отримуй 500 грн!