28/11/2018 19:07 585

Олег Саленко: «Хацкевичу потрібно взяти хлопців «залізною хваткою», щоб в команді була дисципліна»

Колишній форвард киян Олег Саленко розповів 1927.kiev.ua свої очікування від протистояння «Астани» та «Динамо».

— Після останніх результатів для «Динамо» очікується складна гра. Тим більше, граємо на штучному газоні після тривалого перельоту. У випадку нічиєї обидві команди виходять, тому настрій протистояння буде спокійним. Обидві команди не будуть особливо розкриватися. В матчі із «Олександрією» ми побачили, що динамівці не витримали відкритої гри. В киян зараз проблемне місце - захист. Також, «Динамо» не вистачає спокійного контролю м'яча. Вперед гості точно нестися не будуть. Троє-четверо вибігатимуть в атаку, а інші триматимуть оборону. Це буде хороша можливість випробувати молодих гравців. Думаю, що забиті м'ячі будуть і на нас чекає нічия.

— Чи не розслабляють хлопців аргументи, що «будується нова команда», в колективі «багато молоді»? Ми часто це чуємо, як основне виправдання невдалим результатам...

— Це вже давно потрібно прибирати. Від гравців все одно потрібно вимагати. Якщо хтось не виконує ці вимоги, то буде сидіти в запасі чи виходити на заміну. Вже пройшов певний час і хлопці є гравцями основи і повинні виконувати поставлені завдання на полі. Наприклад, з мене Лобановський вимагав сповна. Не говорив: «Ти ще молодий, можеш спокійно бігати по полю». Тому Хацкевичові потрібно взяти хлопців «залізною хваткою», щоб в команді була дисципліна, яка зараз, на жаль, часто втрачається. Можливо, навіть потрібно фінансово штрафувати гравців. Проблемні поразки в чемпіонаті потрібно виключати.

Читайте першими новини про Динамо на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше