05/12/2018 13:48 833

Герой футбольного дня. Андрій Лунін

За підсумками матчу «Райо Вальєкано» - «Леганес».

Про вчорашню гру Луніна в матчі Кубка Іспанії між «Райо Вальєкано» та «Леганесом» уже багато сказано та показано. Але важливо наголосити на ще одному моменті, який безпосередньо впливає на репутацію українського воротаря. Це – реакція авторитетних іспанських ЗМІ на ті події, що відбувалися у Мадриді в ніч на сьогодні.

Герой футбольного дня. Андрій Лунін - изображение 1

Варто розуміти, що великі іспанські спортивні ЗМІ мають суттєвий вплив на думку громадськості і чудово показують настрій, який панує, зокрема, у футбольних колах країни. Так от, Луніна оспівувати почали ще під час матчу.

В своїй онлайн-трансляції Marca прізвище Луніна розтягувала на пів сторінки, наголошуючи на впевненій грі українця.

Герой футбольного дня. Андрій Лунін - изображение 2

Працівники AS були менш емоційними, але шану Луніну також віддавали, називаючи його сейви «великими» безпосередньо під час онлайн-трансляції.

Після ж матчу обидва авторитетних медіа сходилися на одному: Лунін – герой («Héroe Lunin: así fue el partidazo del meta ucraniano en Vallecas» (с); «Lunin se viste de héroe y mete al Leganés en octavos» (с)), розбиваючи це твердження на низку похідних: «зірковий Лунін», «ніч Луніна», «ключова роль», «кошачий стрибок», «розігнав привидів минулого».

Герой футбольного дня. Андрій Лунін - изображение 3

Герой футбольного дня. Андрій Лунін - изображение 4

Герой футбольного дня. Андрій Лунін - изображение 5

Це можна вважати справжнім визнанням. Тепер Маурісіо Пельєгріно буде ще складніше ігнорувати Луніна на користь свого улюбленця Івана Куельяра.

Читайте першими новини про світовий футбол на каналі 1927 у Telegram
Loading...
Для того, щоб залишати коментарі, потрібно увійти на сайт або зареєструватися
| Реєстрація
Показати більше