Три думки після матчу «Карпати» – «Динамо»

Динамо Київ 8 Грудня, 17:14 2826
Три думки після матчу «Карпати» – «Динамо» | 19-27 Фото: ФК Динамо
«Карпати» розгромно поступились «Динамо» (0:4) у 18-му турі чемпіонату України.

Динамо цілком заслужило перемогу, але на такий розгром не награло

Якби Карпати не так бездарно реалізовували свої моменти (особливий привіт Гуцуляку та Карраскалю), могли б і за нічию зачепитись. А так, команда Хацкевича, яка за перші 45 хвилин не показала нічого, окрім дивовижного штрафного свого лідера з гольовим рикошетом, настільки почала куражитись після перерви, що пішли уже п'яточки та ефектна гра на контрах. Атакувальний трикутник Вербіч, Шапаренко та Циганков компенсував черговий, м'яко кажучи, невиразний матч Бєсєдіна. І навіть численні удари від гравців Карпат по ногах суперника не стримували жваву київську молодь.

Під час обміну уколами наприкінці зустрічі Динамо карало, а «леви» пробачали. Біля камер і мікрофонів транслятора матчу почулись традиційні у Львові вигуки «ганьба», хоча насправді команду Бойчишина шкода – вони старались, грали моментами в гарний комбінаційний футбол і йшли в атаку до кінця. Наївність в обороні (наддосвідчений центральний дует Гуйє-Федецький не показував гарного прикладу, хоча провалювались усі) та відсутність класу при завершенні моментів спричинили такий результат. За нагодами гості не були аж настільки кращими, як показувало табло.

Циганков – найкращий голеадор УПЛ 2018/19 серед українців

В особистій дуелі найрезультативніших гравців збірної України, які виступають у нашій Прем'єр-лізі, цього разу перемогу здобув динамівець. У першому колі Швед в Києві оформив дубль, але під кінець 2018-го року відчутно здав – нині не дограв навіть до 60-ї хвилини. Циганков забив 9 голів в УПЛ 2018/19 і поступається лише екс-динамівцю Жуніору Мораєсу – бразилець наколотив за Шахтар 14 м'ячів. Цікаво, що у 2017-му Віктор також оформлював хет-трик, але було це вдома і завершилось ще болючіше – 5:0.

Карпати не можуть здолати домашнє прокляття

Львів'яни продовжили дві похмурі серії: 2 нічиї і 7 поразок у домашніх матчах з Динамо, та рекордні 6 поспіль фіаско вдома в УПЛ. За набраними на виїзді очками «зелено-білі» проходять у топ-6, поступачись лише 4-м першим у таблиці клубам. Однак, якщо рахувати лише матчі в рідних стінах, Карпати тільки на 2 бали випереджають безпросвітного аутсайдера Арсенал: 1 раз перемогли і 7 програли в поточному сезоні. Ех, а ще недавно стадіон Україна здавався для багатьох суперників неприступною фортецею...