Микита Бурда: «Якщо сніжитиме, на перший план вийдуть боротьба та силовий футбол»

Динамо Київ 12 Грудня, 23:13 862
Микита Бурда: «Якщо сніжитиме, на перший план вийдуть боротьба та силовий футбол» Фото: ФК "Динамо" Київ
Захисник «Динамо» Микита Бурда розповів кореспонденту офіційного клубного сайту про підготовку команди до останнього перед зимовою перервою матчу у груповому етапі Ліги Європи проти чеського «Яблонця»:

- Готуємося до гри, як зазвичай, думок про відпустку ще немає. Хочемо провести хороший матч на високому рівні, щоб порадувати і себе, і глядачів, які прийдуть на стадіон, своєю грою та позитивним результатом.

- Чим запам’ятався перший матч з «Яблонцем» на виїзді? Чи сильно змінилася команда суперника з тих пір?

- Тим, що у чехів бойова команда, вони грали до кінця, перехопивши ініціативу після двох пропущених м’ячів, старалися відігратися. , що їм і вдалося. Тому завтра також налаштовуємося на серйозну гру.

- Чи розбирали суперника на теоретичному занятті? На які подробиці чи особливості їхньої гри звернули увагу?

- Звісно, розбирали. Тренерський штаб підказав нам певні нюанси, але ця інформація залишиться усередині команди.

- Чи розглядали персонально своїх майбутніх суперників із «Яблонця», зокрема, атакуючих гравців?

- А як же! Тренери якраз і зробили кілька підказок щодо гри одного з нападників. Ще є час до матчу, щоб самостійно проаналізувати отриману інформацію та подумати наодинці із собою, щоб завтра вийти на гру повністю готовим.

- Чи сильно вплинуть на матч погодні умови?

- Звісно, коли йде сніг, грати не дуже приємно, краще, коли тепло, але ми нічого не можемо змінити, тому будемо грати за тих погодних умов, які будуть. Якщо буде багато снігу, на перший план вийде боротьба, футбол буде більш силовим, а не технічним. Але у будь-якому випадку, намагатимемося у кожному компоненті гри бути кращими за нашого суперника.

- Чи витримає, на вашу думку, газон НСК «Олімпійський» два матчі поспіль – спочатку «Шахтаря» у Лізі чемпіонів, а потім «Динамо» - у Лізі Європи?

- Нам лише залишається на це сподіватися, адже завжди хочеться грати на хорошому полі. Думаю, люди, які працюють над цим, постараються та докладуть усіх зусиль, щоб усе було добре. НСК «Олімпійський» чи стадіон «Динамо»? Обидві ці арени рідні для нас, і там, і там ми почуваємося вдома.