Динамо
Товариська гра
help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
  • 17:50
    ВСЕ! Динамо спокійно переграє Стремсготсет 3-0! Голи на рахунку Де Пени, Миколенка та Сидорчука.
  • 87'
    Цитаїшвілі мав шанс пробити з меж штрафного, однак Конджора трішки засильно віддав на Георгія.
  • 85'
    Кутовий заробили норвежці
  • 81'
    ГООООЛ! А ось тепер Сергій пробив точно у кут! Сидорчук з 13 метрів більярдним ударом робить рахунок 3-0! Гольова передача на рахунку Дуелунда.
  • 78'
    Сидорчук пробив вище воріт. Це вже 20 удар у Динамо.
  • 74'
    ГООООООООООЛ! ВІТАЛІЙ МИКОЛЕНКО!! Піварич подав з кута поля, голкіпер невдало вийшов із воріт, чим скористався наш футболіст, який головою забив у майже порожні ворота. 2-0!
  • 72'
    Кутовий заробили кияни.
  • 71'
    Бушан у грі! Георгій рятує команду після удару з меж штрафного.
  • 69'
    Ледь не зрівняли рахунок норвежці, два рази за атаку мяч влучив у стійку.
  • 67'
    Групова заміна від Динамо, Вербич, Сидорчук, Дуелунд, Попов, Миколенко, Буяльський і Кадірі вийшли на футболе поле
  • 65'
    Андрієвський з 30 метрів пробив у руки кіперу.
  • 61'
    Шапаренко пробив прямо у руки голкіперу.
  • 60'
    Пауза в грі, Романчуку потрібна допомога.
  • 55'
    Де Пена пробив повз ворота з меж штрафного.
  • 54'
    Кутовий заробили норвежці.
  • 51'
    Цитаїшвілі пробив у дальній кут з 20 метрів, голкіпер рятує.
  • 48'
  • 47'
    Відбулись заміни у складі Динамо. Бущан, Цитаїшвілі та Соль вийшли на поле.
  • 46'
    Другий тайм розпочався!
  • 45'
    ВСЕ! Перерва. Динамо попереду 1-0. Дуже хороший тайм від киян, повністю переграли суперника. Відпочиваємо 15 хвилин.
  • 45'
    Сухоручко головою пробив у руки голкіперу.
  • 42'
    ГОООООООЛ! Де Пена з центру поля пробив за комірець голкіперу. Карлос продовжує феєрити.
  • 39'
    Мава пробив повз ворота, Бойко контролював ситуацію.
  • 36'
    Черговий кутовий заробили кияни.
  • 34'
    Де Пена вище воріт пробив.
  • 33'
    Андрієвський пробив повз ворота.
  • 32'
    Де Пена пробив з кутового, голкіпер не без проблем врятував команду.
  • 31'
  • 30'
    Було дуже гостро біля наших воріт, Мава вийшов віч на віч з Бойком, однак переграти нашого кіпера не зміг, потім було добивання, яке знову нейтралізував Денис.
  • 27'
    Де Пена з вигідної позиції пробив повз ворота.
  • 22'
    Гостра атака від норвежців закінчилась ударом у дальній кут, дуже не точно.
  • 18'
    Андрієвський пробив у воротарський кут, голкіпер спокійно забрав мяч до рук.
  • 17'
    Штрафний гострий заробили кияни. До воріт метрів 20.
  • 14'
    Андрієвський з-за меж штрафного пробив повз ворота.
  • 12'
    Відбились кияни і почали свою атаку.
  • 11'
    Бойко рятує команду після удару форварда Стремсгодсета. Буде кутовий.
  • 10'
    МОМЕНТ! Де Пена ледь не створив диво-гол. Уругваєць пробив зі штрафного метрів з 40, голкіпер не очікував такого від Карлоса і стоячи дивився як мяч влучив у поперечину.