help icon_corner icon_start_stop enlarge2 icon_start_stop icon_start_stop icon_post icon_miss icon_save icon_save icon_card_red enlarge2 icon_save icon_start_stop help icon_card_yellow Download_on_the_App_Store_Badge_US-UK_RGB_blk_4SVG_092917 checkmark Path 2 Created with Sketch. Path 2 Created with Sketch. icon_disallowed_goal social__dugout-white Created with Sketch. facebook2 Created with Sketch. help snapchat Icon / Tick Created with Sketch. icon_user__out icon_user_out
    ВСЕ! Динамо та БАТЕ зіграли 1-1!
  • 87'
    Вербич вище воріт пробив.
  • 84'
    Неприємний момент у матчі, Попов отримав пошкодження і йому за межами поля надають допомогу.
  • 81'
    Русин з гострого кута пробив прямо у голкіпера.
  • 75'
    Черговий корнер виконають динамівці.
  • 73'
    Вербич пробив у ближній кут, голкіпер контролював ситуацію.
  • 71'
    Андрієвський вийшов замість Сидорчука.
  • 70'
    Сидорчук пробив повз ворота.
  • 69'
    Кутовий заробили кияни.
  • 68'
    ГОЛ! Драгун робить рахунок 1-1
  • 67'
    ПЕНАЛЬТІ у наші ворота ставить арбітр.
  • 66'
    Пару гострих атак провели білоруси, наш захист не без проблем відвів загрозу від воріт.
  • 62'
    Невдала подача, мяч полетів в аут.
  • 61'
    Кутовий заробили білоруси
  • 56'
    Другий тайм не такий активний, як перший, команди суттєво зменшили темп гри.
  • 50'
    Знову Дуелунд на ударній позиції, цього разу його удар блокує захисник.
  • 48'
    Дуелунд з-за меж штрафного пробив у кут, голкіпер рятує.
  • 46'
    Другий тайм розпочався! У перерві вийшов Дуелунд замість Шапаренка.
  • 45'
    ВСЕ! Перерва! 1-0 Динамо переграє БАТЕ. Гол на рахунку Вербича.
  • 44'
    Знову дали шанс пробити супернику, однак гравець БАТЄ повз ворота прообив.
  • 43'
    Попов порушив правила біля свого штрафного.
  • 38'
    Вище воріт пробив форвард БАТЕ, Бущан все контролював.
  • 37'
    Гострий стандарт заробили білоруси.
  • 34'
    ГОООООООЛ! Кенджора віддав точну прострільну передачу на Вербич, який потужним ударом під поперечину зробив рахунок 1-0!!
  • 30'
    Шапаренко пробив повз ворота з-за меж штрафного.
  • 25'
    Вербич обіграв двох захисників і з меж штрафного пробив у дальній кут, голкіпер на місці.
  • 23'
    Бущан виграв дуель у фоварда БАТЕ, який вийшов з Георгієм віч на віч.
  • 22'
    Шапаренко пробив головою, голкіпер без проблем забрав мяч до рук.
  • 21'
    Попов вище воріт пробив.
  • 20'
    Черговий кутовий заробили гравці Динамо.
  • 15'
    Миколенко з гострого кута пробив, захист блокує удар.
  • 13'
    Перший кутовий заробили кияни.
  • 10'
    Пощастило Динамо! З декількох метрів відбувся удар по воротах Бущана, який вже стрибнув у правий кут, а форварда БАТЕ пробив у лівий, однак не зміг влучити у кут.
  • 7'
    Вербич з меж штрафного пробив, голкіпер кулаками зіграв і відвів загрозу.
  • 6'
    Караваєв гостро прострілив, Русина випередив голкіпер.
  • 3'
    Перший момент у матчі! З меж штрафного пробив гравець БАТЕ, Бущан не без проблем рятує Динамо.